Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttam az Apunál van pénz c....

Láttam az Apunál van pénz c. filmet, és olyan jó érzés lenne, ha lenne 5-10 gyerekem (különböző anyáktől), ez nagyon morbid felfogás?

Figyelt kérdés

Nekem is van 2 féltestvérem, mindig olyan szép dolgokat gondoltam róluk, meg hogy majd lesznek közös programjaink, aztán megismerkedtünk (1 x találkoztunk), és azóta le se sz...k.


Már szeretnék gyereket, és így belegondoltam, milyen jó lenne, ha 5-10 gyerekem lenne, akiknek lennének féltestvéreik, és felnőttként jó lenne segíteni egymást, stb. Nagyon morbid gondolat?


Havi nettó 2 milliót keresek (lesz több is, mert fejlődik a cégem), tehát a pénzügyi rész adva lenne hozzá :)


2022. máj. 16. 21:14
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
"2 misi kevés, ha mindet normálisan fel akarod nevelni. Gondolj bele, egy gyereknek az egyeteme, albérlete esetleg saját háza, kocsija" - Nem tömném őket pénzzel, nem azért mert irigy vagyok, hanem mert utálom ezt az elkényeztetett társadalmat, ahol a gyerek mindent megkap, aztán nem csinál semmit. Én is szegény helyre születtem, mégis önerőből fel tudtam építeni egy virágzó vállalkozást - ebből kifolyólag a talpraesett, életképes embereket szeretem.
2022. máj. 17. 18:46
 32/43 anonim ***** válasza:
100%

30# "5-10 gyerek esetén azért remélhetőleg lenne pár életképes is, akik aktívabbak lennének felnőttként, rájuk lehetne bízni az üzletet"

Aztán mekkora lenne a meglepetés, hogy a gyerek nem fogadná el a megbízást, hanem járná a maga útját, valósítaná meg a saját terveit. Apa nélkül felnövő gyerekhadsereg akik tul.képp azért lettek csinálva, hogy apu főnök lehessen valahol, hát -bocsáss meg- de látszik, hogy anyukádnak nem volt ereje egyedül ép lelkű embert nevelni.

2022. máj. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

A vérséggel ki törölheted. Ha semmiféle kapcsolat, kötődés nem alakul ki gyerekkorban..

A legnagyobb baj, hogy te felépítettél gyerekkorban egy álomképet a semmiről.

Nincs az az épeszű normális nő aki szűlne egy olyan link alaknak, aki sorra potyogtatná a gyerekeket, majd új család után néz..

Kevés nő van aki elviseli az egynél több "csomagot", ha meg aztán lenne még kettő másiktól.. Pláne..

2022. máj. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, akkor itt az ideje, hogy felcsináld azt a 45 éves nőt. Az sem számít, ha te csak 15 éves vagy. :D
2022. máj. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%
* Az sem számít, ha te csak 17 éves vagy. :D
2022. máj. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
aha. tehát csinálnál egy falka kölköt, de nem akarnád eltartania porontyokat. Te vagy a nők álma.. egy félrekúró, smucig, gyerekeire szaró fazon. Igazi álom apa, és persze a kölköknek rajongani kéne egy ilyenért...
2022. máj. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:

36-os összefoglalta a lényeget :)

A munkásaim, volt szomszédaim, meg az ételfutárok között pont ilyen "nők álma" fazonok vannak, akiknek több anyától több gyereke van, tartásdíjat alig, vagy egyáltalán nem fizetnek, és ők tényleg le se a kölykeiket... én legalább fizetnék tartásdíjat (igen, tartásdíjat, ami nem saját autót és saját lakást jelent), illetve foglalkoznék velük... Fura, velem ellentétben az előző 3 kategória mindig teherbe ejt egy nőt, aztán otthagyja gyerekestül... mi lehet a vonzerejük?!

2022. máj. 17. 21:21
 38/43 anonim ***** válasza:
100%
Tudatosan szar apa akarsz lenni. Gratulálok...
2022. máj. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
90%
Mondok jobbat, Kérdező. Legyél spermadonor, akkor annyi kötelességed sem lesz.
2022. máj. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg ilyen gyökér vagy, vagy csak fested magad? :D
2022. máj. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!