Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felmelegítve tényleg csak a...

Felmelegítve tényleg csak a töltött káposzta jó?

Figyelt kérdés

Szóval, az elmúlt 1 hónap csak arról szólt, hogy szakít velem, majd pár óra múlva jön hogy béküljünk ki.

Egyik pillanatban még nagyon szeret, a közös jövőnket tervezi, majd egy piti dolog miatt felbosszantja magát, és elhagy. Hazamegy, gondolkozik, majd max 24 óra múlva jön az sms, hogy kibékülünk-e.

Kezdem unni ezt a se veled se nélküled játékot. Szeretem, de nem tudom, meddig lehet ezt így csinálni.

A fő gond, hogyha probléma adódik, nem tudjuk megbeszélni, mert ő nem akarja (mindig talál valami kifogást). Mindent besöpör a szőnyeg alá, aztán ha elbotlik benne, én vagyok a hibás.

Tudom, hogy nagyon hülye vagyok, amiért kitartok mellette. De szeretem, és nem tudok a szívemnek parancsolni.


2010. szept. 18. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Pedig meg kéne beszélnie, mert ez így csak egyre rosszabb lesz mindkettőtöknek.
2010. szept. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%

Ismerős... Szinte egy az egyben. 5 évig csináltuk ezt (vagyis Ő csinálta), aztán szakítás, de akkor tényleg. Fél év különlét után újrakezdtük. Azóta eltelt 2 év, most együtt élünk, van egy 11 hónapos babánk.

És ettől függetlenül csak megemlítem, nem volt olyan kapcsolatom, ahol ne lett volna szakítás, aztán kibékülés.

Ezzel a töltött káposzta-dologgal sosem értettem egyet.

2010. szept. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A töltött káposzta tényleg finom felmelegítve is!


Szerintem add ki az útját! Ne hagyd hogy szórakozzon veled!

2010. szept. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
most boldog vagy így, vagy sem?
2010. szept. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!