Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felmelegítve csak a töltött...

Felmelegítve csak a töltött káposzta jó? Kihűlt a kapcsolatunk, meg akarjuk menteni!

Figyelt kérdés
Nem tudjuk, hogyan kezdjünk hozzá. Ötleteket kérnék, és normális válaszokat.
2009. dec. 6. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
ha ketten nem tudjátok megbeszélni egy 3-dik nem fog tudni segiteni,am a töltött káposztát csak melegitsétek meg azért..
2009. dec. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat lényege a sex! Valószínűleg ott nem stimmel minden. Nálunk is volt ilyen, és most jobb mint valaha! A lényeg a gátlástalanság! Persze korlátok között ;) A pasik imádják ha pl sex közben dícsérgeted vagy kicsit csúnyábban beszélsz, mint szoktál egyébként. Én nem voltam ilyen típus, de 1x megpróbáltam, és annyira gyorsan jött a hatás, úgy lesett, hogy megint belémszeretett! Valami új hiányzott, valami addig nem megszokott... értesz? Hány évesek vagytok, mióta vagytok együtt?
2009. dec. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A töltöttkáposztát nem csak felmelegíteni lehet,hanem hozzáadni egy kis tejfölt!


Ha rájössz mit takar a monda(t),akkor jó úton jársz.

2009. dec. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A szex tökéletes. Egyszerűen sok a konfliktus, és nem tudjuk ezt kezelni. Minden apróságon összeveszünk, persze utána kibékülünk, de már semmi sem olyan, mint az elején.
2009. dec. 6. 14:14
 5/8 anonim ***** válasza:
egy kapcsolat más lesz mint az elején jobban megismeritek egymást.na utána jönnek csak a gondok.a veszekedések meg hát mi is mindig veszekszünk de kibékülünk ettől szép az élet.azt sose nézd,hogy milyen volt az elején mert így tönkremegy hamar a kapcsolatotok.ha szeretitek egymást megoldást fogtok találni a problémákra.
2009. dec. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Minden kapcsolatban ez van.Azelején szép is,jo is aztán minden sz.ron összevesztek.Nemtudom milyen tipusu ember vagy,de néha jobb csöndben maradni.A közös programok sokat segithetnek föleg ha eggyütt tervezitek.Többet kell beszélgetnetek és a fö az hogy hallgassátok meg egymás véleményét a dolgokrol.
2009. dec. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kérjetek külső segítéget. Ezt amúgy mindenkinek ajánlanám, még ha (egyelőre) nincs is gond. Sok sikert!
2009. dec. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ritkán tudjuk megoldani, hogy közösen menjünk valahova (akár csak sétálni, ami ugye semmibe sem kerül)

Köszönöm a válaszaitokat.

2009. dec. 7. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!