Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felmelegítve csak a káposzta jó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felmelegítve csak a káposzta jó?

Figyelt kérdés
Olyanoktól kérdezem, akik szakítottak a párjukkal és utána megpróbálták újra. Mennyire volt sikeres? Meddig tartott?
2009. febr. 13. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2009. febr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Még a káposzta sem az igazi melegítve, de sikerülhet jól is akár. Én nem tapasztaltam jót ezzel kapcsolatban és nem is igen próbálnám többször. Ha egyszer nem ment, akkor legközelebb se fog. De ismétlem, kivétel mindig akad!
2009. febr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Melegitve semmi sem jó már
2009. febr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
43%
kb. egy hétig siker.. aztán megint ugyanott tartottunk.. de nem szabad általánosítani, lehet, hogy nálatok másképp lenne (márha ez van nálatok)
2009. febr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Minden évben szakítunk!Mégse megy külön.Minden csalódást,fájdalmat elfeledtet a ragszkodás,a szeretet!Vagy csak gyengék vagyunk kiszállni végleg...
2009. febr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
1 ideig jo,sot. van hogy megjobb. de a felmelegitett kaposztaval aza baj h nem all el orokre. elobb v utobb megromlik. legalabbis a tapasztalat ezt mutatja.
2009. febr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Mi sokszor újra kezdtük, de két hétnél tovább nem tudott megváltozni.... Pedig nem kértem nagy dolgokat :(
2009. febr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
En azt gondolom,h igen is lehet utana is jo. Az persze nem normalis dolog,ha vkik minden 2. honapban szakitanak es kibelulnek. Viszont egy szakitas utani ujrakezdeshez 2 ember kell, nem eleg,ha csak az egyik akarja,h megvaltozzanak/megjavuljanak a dolgaik.
2009. febr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Elsőnek: mikor beírtam a kérdést, nem ajánlotta fel nekem ezt a másikat. Ez van, bocsi.
2009. febr. 13. 16:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Már békültem ki kb 1 hónapig volt jó ut kezdődött minden előlröl,és vége is lett.
2009. febr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!