Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak a káposzta jó felmelegítve?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a káposzta jó felmelegítve?

Figyelt kérdés

Szeretném ha összefoglalnánk e kérdésre a válaszokat.

Jó és rossz oldalát is a dolognak, hogy ki mit gondol, van e valami tapasztalata e dolgokkal kapcsolatba, hisz csodák vannak.


Várom a kommenteket!


2009. jan. 19. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

nem nem a káposzta se jo felmelegitve

de sztem ezt nem lehet összehasonlitani a szexxel mert az mindig jo hidegen melegen

2009. jan. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Én mindig azt gondoltam hülyeség egy kapcsolatot újrakezdeni, ha már egyszer vége. De rájöttem, vannak esetek, amikor nem. Ugyanolyan jó lehet, mint azelőtt, mintha mi sem történt volna. És ugyanúgy lehetsz boldog a "felmelegített káposztáddal" is :)
2009. jan. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Hát én sosem ettem káposztát, mert nem szeretem, és nem próbáltam újra, pedig szeretném... De azt Valaki megtanította nekem, hogy a reményHal meg utoljára. :D
2009. jan. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Az én esetemben nem volt jó újra felmelegíteni a kapcsolatot. Már nem volt ugyanaz mint azelött, de ez nem jelenti azt hogy másnak ne sikerülne.
2009. jan. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Egyetlen egyszer csináltam ilyet, de kár volt...egy évvel a szakítás után, pár hónapig tartott... nem változott semmi, ugyanazok a problémák jöttek elő. NEm volt értelme.
2009. jan. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Nekem pedig jó, sőt jobb mint azelőtt. :)
2009. jan. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Sztem ez csak akkor működik, ha időközben megoldódtak aproblémák, amik miatt szétmentetek..
2009. jan. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!