Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, ha az egyik fél...

Normális az, ha az egyik fél beteg lett, de nem akarja, hogy elkapja a párja és ezért nem találkoznak amíg jobban nem lesz, pedig hiányzik neki?

Figyelt kérdés
Erősebb bennetek az, hogy iyenkor nem akarjátok a párotokat megfertőzni? Vagy ezzel nem foglalkoztok és mentek hozzá bármilyen állapotban?
2010. nov. 5. 11:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi együtt élünk,de tény h. csókolózni nem szoktunk ilyenkor, puszi van,de van h. csak arcra.
2010. nov. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Normálisan gondolkodó ember betegen nem megy senkihez!
2010. nov. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ált. a beteg nem akarja "látni" a másikat mert nem akarja megfertőzni aki nem beteg azt meg nem érdekli de ha fordítva lesz akk persze megint ez a szitu :D
2010. nov. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Naná, hogy menni kell! A családok sem válnak szét ilyenkor, még ahol pici gyerek van, ott sem! Hát még két felnőtt. Különben is jobb a szerelmed karjaiban gyógyulgatni, nem??
2010. nov. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tudják, hogy nem kaphatom el, mert még belehalok. szóval egyértelmű. És én sem lennék annyira önző, hogy ölelgessen mikor beteg vagyok. utána meg jajgasson.
2010. nov. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen, ez nálam is így van, ha én vagyok beteg nem akarom, hogy Ő is elkapja, de most hogy Ő beteg és nem akar találkozni így, olyan rossz, úgy hiányzik...
2010. nov. 5. 11:20
 7/18 anonim ***** válasza:
38%
Mi csókoloztunk is mindig betegen és sose fertőztük meg egymást.
2010. nov. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom lehet én vagyok a kivétel,de sosem értettem az ilyet, egyik ismerősöm is mesélte,h beteg volt és a barátnője megmondta h bocs édes addig nem találkozunk míg meg nem gyógyulsz,mert nem akarom elkapni... Hát én ezen nem gyengén kiakadtam...

Én pl mikor beteg voltam, a barátom itt volt mellettem,ápolgatott,sőt még a beteg ágyamba is mellém feküdt:) és fordítva is így volt. Mikor ő lázas volt stb ugyanúgy ott voltam mellette és ölelgettem puszilgattam és garantálom,h ettől gyorsabban felépült:)

2010. nov. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én is ápolgatnám a Szerelmem, de nem akarom erőltetni, hogy elmenjek hozzá, ha Ő úgy gondolja, hogy nem akar így találkozni, tiszta takony szegény.. :)
2010. nov. 5. 11:22
 10/18 anonim ***** válasza:
58%

Sose félek hogy elkapom, és a másikat se féltem hogy elkapja. Volt hogy barátomnak herpesze volt, ugyan úgy megcsókoltam. Kórházba is bemennek látogatni, pedig biztos ott is ellehet kapni ezt azt. És nem egy kis náthát amiről most itt írunk.

Persze ez úgyis neveltetés kérdése. Én így lettem nevelve, ha beteg voltam akkor is ittak utánam a családba, ugyan úgy puszilgattak.

2010. nov. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!