Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy 1500 ft-ért...

Normális, hogy 1500 ft-ért megvetette velem az epret, mikor kaptunk a szüleitől?

Figyelt kérdés
Az anyukájánál termett eper, és amit kaptunk egy tállal, mondta, ne egyek belőle, mert be akarja főzni lekvárnak. Mondtam neki, hogy itt az infláció, gazdasági válság, egekbe az árak, ki tudja mi lesz a jövő héten, és 1500 forintért vegyünk epret, mikor ott van ingyen is?? És inkább csinál belőle egy cukros, agyonfőzött valamit, aminek a fele egészségtelen cukor, és kifől belőle minden vitamin, és kb. semmit se fog érni, és egy egészségtelen cukros valami lesz, minthogy megennénk nyersen, aminek tápanyagértéke is van, és egészséges is, de neeem, inkább megvesszük 1500 forintért az aldiban, mert ő befőzi. Más örülne ha ingyen kapna epret, ilyen árak mellett, ő meg elfőzi és lekvárt csinál belőle. Csak szerintem nem normális? Így se ártana neki egy kis odafigyelés, mert lett egy kis hasa, és akkor még jó cukros lekvárt is csinál a finom eperből. Csak nekem totál kiakasztó a gondolkodása?

2022. jún. 4. 16:34
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
59%
Tényleg megeri 1500 forint miatt veszekedni... Hát hagy csináljon belőle lekvárt, bakker. Télen jól fog esni.
2022. jún. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
36%
Inkább csinált volna pálinkát belőle!
2022. jún. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
68%

"Más örülne ha ingyen kapna epret"

Akkor töltsd azzal a mással az idődet, ha ez olyan fontos szempont neked. Mért kell olyasvalakivel lenned, aki bosszant, hogy milyen?

Neki is joga van jól élni, neked is, nem kell egymás vérét szívnotok.

a saját pénzét költi? Akkor mit szólsz bele, nem értem.

2022. jún. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 A kérdező kommentje:
Nem a saját pénzét költi, én vettem az epret.
2022. jún. 4. 16:42
 5/58 anonim ***** válasza:
29%
Kiről beszélgetünk?
2022. jún. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
12%
Nyilván q baratnojerol
2022. jún. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
35%

kikről van szó?

A kiíró egy férfi?

2022. jún. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
76%

Eleg gaz, h ilyen stilusban nyilatkozol rola...

Mi a faroknak vagytok egyutt, ha szaros epren all a balhe, meg kerdest is kiirtal, h neked van-e igazad...?!🤢

2022. jún. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
18%
nem akarta, hogy epret egyél, nem lesz befőzés, megeszi egyedül.
2022. jún. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
65%
Csinálj inkább kisszéket!!!
2022. jún. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!