Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy 1500 ft-ért...

Normális, hogy 1500 ft-ért megvetette velem az epret, mikor kaptunk a szüleitől?

Figyelt kérdés
Az anyukájánál termett eper, és amit kaptunk egy tállal, mondta, ne egyek belőle, mert be akarja főzni lekvárnak. Mondtam neki, hogy itt az infláció, gazdasági válság, egekbe az árak, ki tudja mi lesz a jövő héten, és 1500 forintért vegyünk epret, mikor ott van ingyen is?? És inkább csinál belőle egy cukros, agyonfőzött valamit, aminek a fele egészségtelen cukor, és kifől belőle minden vitamin, és kb. semmit se fog érni, és egy egészségtelen cukros valami lesz, minthogy megennénk nyersen, aminek tápanyagértéke is van, és egészséges is, de neeem, inkább megvesszük 1500 forintért az aldiban, mert ő befőzi. Más örülne ha ingyen kapna epret, ilyen árak mellett, ő meg elfőzi és lekvárt csinál belőle. Csak szerintem nem normális? Így se ártana neki egy kis odafigyelés, mert lett egy kis hasa, és akkor még jó cukros lekvárt is csinál a finom eperből. Csak nekem totál kiakasztó a gondolkodása?

2022. jún. 4. 16:34
1 2 3 4 5 6
 41/58 A kérdező kommentje:
Látom itt mindenki olyan hülye mint a barátnőm, kezet foghattok vele. :D
2022. jún. 4. 18:52
 42/58 anonim ***** válasza:
86%

Ha ismernem, meg is dicsernem, h ilyen nagyszeru legenyt valasztott maganak.😇

Igazan szerencses lany.

Csodalatos vagy, ahogy aggodsz a buksza miatt, a sulya es a cukra miatt...

Egy alom vagy😊

2022. jún. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
80%
Ja, hogy igazi csaj? Azt hittem neked pasid van.
2022. jún. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, te egy tipikus undorító féreg vagy, aki megérdemelné, hogy egyedül rohadjon meg. Remélem, a barátnőd elhagy, tőled csak jobbat találhat :D
2022. jún. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
90%
De kerdezo, neked mi bajod a csajoddal? Kovernek es idiotanak tartod, miert vagy meg vele?
2022. jún. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
87%

Ráadásul a lekvárból is csak hígat tud csinálni. Hát gyalázat. Az a lány tényleg nem érdemli meg ezt a díszpéldányt..

Ritka forintcsókoló vagy az 1500 forintos kínlódásoddal. Ingyen tömted volna magadba az epret, de így, hogy fizetni kellett érte, jössz ide nyígni. Mindenért így vinnyogsz?

2022. jún. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
85%

41. Persze... mindenki hülye, csak te vagy helikopter. 😂


Anyám ilyen hisztis poetsch.... 😂

2022. jún. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
86%

Azért ne írj ki kérdést, hogy egyetértünk veled, mikor nincs igazad.

A barátnőd is jobban járna ha elhagynád, mert láthatóan zavar hogy lett egy kis pocakja. Hadd csináljon az eperből amit akar. Egyébként meg nem tudsz még kérni a szüleitől?

2022. jún. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
23%
38: Azt nem értem, ha egyszer egy válaszon 100% volt, hogyan vált 0%-ká...
2022. jún. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
93%

"megvetette velem az epret"

Te vetted és ezért rá vagy mérges?

Amit te csinálsz, azért hogy lehetsz másra mérges?

2022. jún. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!