Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már köztetek olyan, akit...

Volt már köztetek olyan, akit megcsaltak, és azt hitte, könnyen túl lesz rajta, mert már nemigazán szerette a párját, de aztán rájött, hogy mégis szereti? Ez adott lökést, vagy fordította meg a kapcsolatukat?

Figyelt kérdés
A megcsalás ébresztette rá,hogy mégis csak szereti?Emberi gyarlóság,vagy nem tudom ,mi, hogy ami már nem nagyon kell, csak azért kell, mert másnak is kellett?
2010. szept. 19. 05:20
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

mi az exemmel elhidegültünk már egymástól, de sose volt se igazán vestzekedés , semmi, inkább agyonnyomta a túlzott unalom és harmónia az egészet.

amikor megcsalt azonnal elmondta és sírt (!!), én konkrétan megundorodtam tőle kb 1 hét gondolkodási idő után... annyira szánalmasnak tartottam, meg a csajt is megnéztem magamnak , hogy ki volt (megkérdeztem és elmondta), stb. valami bombázóra számítottam, aki klasszisokkal jobb nálam, és így még jobban csalódtam benne.


összességében jó, hogy így alakult, így utólag, örülök hogy megcsalt és szakítottunk. ha nem csal meg, nem ébredek rá időben, hogy nem is illik hozzám stb.

2010. szept. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább csak fél egyedül maradni,nem?
2010. szept. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen volt. bár ő csalt meg engem. Utána elmondta, és megbeszéltük a dolgot. Rájött hogy kutya jó dolga volt mellettem, és hogy istenes vagyok a hiszteimmel a másikhoz képest:)
2010. szept. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak az egód. Elvettek tőled valamit, és most ragaszkodsz hozzá. (Tapasztalat.)
2010. szept. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajna, ez az egó. Tapasztalatból mondom.

Megcsaltam a páromat, erre ő visszacsalt, és meg meg voltam bolondulva érte, amíg a másik nővel élt. Ezután újból összejöttünk, és most már gyakorlatilag nem érdekel. Az embernek qva nagy egója van, amit nehéz kordában tartani.

2010. szept. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!