Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit éreztetek mikor megcsaltak...

Mit éreztetek mikor megcsaltak? Hogy derült ki? Mennyi idő volt mire kiheverted? Meddig voltatok együtt? Adtál még egy esélyt? 24/l

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Dühöt éreztem.

A csaj hívott fel és beszámolt a dolgokról.

max 1 hét alatt kihevertem(bár már nem szerettem régen,nem is értem minek voltam még vele).

10 évig voltunk együtt.

Nem adtam esélyt,mert nekem csak jótt tett a szakitás.

2011. máj. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

szomorúságot, árulást..

2 évig voltunk együtt,nagyon szerelmes voltam és a legjobb barátnőmmel csalt meg, aki egyben a lakótársam is volt.. és teherbe is ejtette,véletlenül.. sok idő volt még kihevertem, de azóta nem is akarom őket látni..

2011. máj. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi nemcsak szeretjük egymást, barátok is vagyunk egyben. Mindig kérdeztem tőle, hogy nem e volt mással dolga, amióta velem van. Mindig mondta, hogy nem. Voltak érdekes dolgai, amiket nem nagyon tudtam hová tenni. Egyszer rákérdeztem egy buliból hazafelé menet az autóba, tök józan volt, és elmondta, hogy volt mással, mióta én vagyok neki. Hát, azt kell mondjam, olyan érzésem volt, mint akinek a szívét kicsavarták és eldobták jó messzire, a gyomrom teljesen összeszorult. Én végig sírtam a hazautat. Mit sírtam... zokogtam. Egy pár napig nem tudtam, hogy mit csináljak. Csak telefonon beszéltünk órákat, de nem találkoztunk. Aztán ezután egy hét múlva elhívott magával, hogy kísérjem el. Elmentem vele. Megbeszéltük, és kapott esélyt, hogy jóvátegye, a kapcsolatunk legelején ez velem is megtörtént, sajnos én is félreléptem, akkor ő is megbocsájtott. Elég sok időbe telt mire ezt letisztáztam magamban, főleg az önbizalomhiányom miatt. Azóta minden rendben. Minden szabadidejét velem tölti, mindenről beszámol. A munkája elég kötetlen, mert vállalkozó, így ahová lehet magával visz.
2011. máj. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Mi volt az ok amiért megcsaltak?

várom még a további válaszokat :)

2011. máj. 7. 22:16
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy házibuliban csalt meg. 4 év után. A legjobb barátnőmmel. A szemem láttára... (Rájuk nyitottam.)

Szerintem sokkot kaptam. Egyszerűen annyira megbénított a dolog, hogy képtelen voltam sírni, vagy üvölteni, vagy egyáltalán megszólalni.

Becsuktam a szobaajtót, cipő, kabát, hazamentem, lefeküdtem, és csak bámultam a plafont. Akkor fájdalom volt bennem, hogy képtelen voltam megmozdulni. Aztán elaludtam, és mikor felébredtem, egy pillanatra minden rendben volt. De egy tizedmásodperc alatt bevillant, hogy mi is a helyzet, és az egy tőr volt a szívembe.

És elindultam dolgozni, tettem a dolgom, és csendben szenvedtem. Lassan elmúlt.

2011. máj. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

jaj. nagyon borzasztó....

a kolléganőmmel... két év alatt jöttem rá...és már mások hamarabb tudták

szörnyű volt

2011. máj. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem is tudom körülírni,de eddigi életem lepocsékabb érzése,az biztos.Ő mondta el,mert már nem bírta a lelkiismerete,csókolózott egy volt kolleginával.Lassan 1 hónapja tudom,de még most is azt gondolom,hogy sosem felejtem el,hogy mit tett.Idővel biztosan enyhül a fájdalom,de egyelőre nem vagyok valami jól.

Kapott esélyt,mert van egy kisfiúnk és nem akarom elszakítani őket egymástól.7 éve vagyunk együtt,de hogy mit hoz a jövő,nem tudom.

Nyalogatom a sebeimet...

2011. máj. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Már lassan 4éve hogy kiderült, hogy a feleségem félre ment. Soha nem fogom kiheverni, megszünt bennem valami. Ugyérzem igazán annyira mint régen vele, soha senkivel nem leszek olyan boldog. Nem bocsájtottam meg soha. Egy barátnője szólta el magát nekem.
2011. máj. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
húú,nagyon rossz érzés(abban a pillanatban)Olyankor az ember összes önbizalma,élete, romokban hever.Nekem erre egy 8éves kapcsolatom ment rá.Mikor kiderült,könyörgött sírt,hogy ne szakítsak vele.De én hajthatatlan voltam. Így utólag nem bánom,sőt csak örülhetek,hogy megszabadultam tőle.Kihevertem.
2011. máj. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Borzalmas érzés.Engem egy 3 és fél éves kapcsolatba csalt meg,az első két évbe rendszeresen a barátom.

Aztán mikor kiderült(persze ő nem mondta volna el),másoktól hallottam,vagy mondjuk a gépén található dolgok buktatták le,akkor zokogott,könyörgött,én meg mindennél jobban szerettem...

Az utolsó másfél évbe,már nem hiszem,hogy megcsalt,komolyabb lett,meg mindig elszámolt az idejével,de akkora én már lelkileg teljesen tönkrementem,nem birtam túltenni magam rajta.

Végül egy veszekedés után én szakitottam,mert tudtam ez más sose lesz jó.Pedig még akkor is imádtam.

Igy is az elsőnél kellett volna,nem pedig még évekig húzni...

Egy év volt mire kihevertem a szakitás után és újra tudtam másba bizni.

2011. máj. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!