Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srác egy lány miatt...

Ha egy srác egy lány miatt szakít a barátnőjével, akkor az a lány tönkretette a kapcsolatukat?

Figyelt kérdés
Mondjuk mert a fiúnak tetszett a lány mindig is, de mivel úgy gondolta, hogy elérhetetlen, ezért összejött egy másik lánnyal. Közben kiderült, hogy a lánynak is tetszik a fiú, ezt elmondta neki, és a fiú ezért szakított a barátnőjével. Ez esetben a lány tönkretette a kapcsolatot?
2011. máj. 12. 16:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
16%
Igen.
2011. máj. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
2011. máj. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Ebben az esetben a fiú tette tönkre már eleve azzal, hogy belement egy olyan kapcsolatba, ami nem őszinte, csak nem volt jobb...
2011. máj. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Az a kapcsolat sosem volt működőképes.
2011. máj. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
86%
Természetesen NEM. A lánynak semmi köze ahhoz, hogy a srác nem volt szerelmes.
2011. máj. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Én vagyok a dobott barátnő. Nagyon rosszul érzem magam emiatt, mert a volt barátom elfojtotta, hogy mit érez a másik csaj iránt és egy barátjától tudtam meg, hogy igazából ő kellett neki mindig..és miután a csaj ezt megtudta, elmondta a volt barátomnak, hogy neki is tetszik, és sajnálja, hogy van barátnője..rá 1 hétre már nem voltam a barátnője. És most nem tudom, hogy a csajt okoljam-e, vagy a volt barátomat, amiért engem pótléknak használt..
2011. máj. 12. 16:46
 7/28 anonim ***** válasza:
89%
A barátod a ludas, aleírásod alapján a lány korrektül állt hozzá.
2011. máj. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%

Megértelek, pocsék érzés lehet, de a csaj nem hibás, oké, egy foglalt pasinak vallott kvázi szerelmet, de egy normális, kapcsolatban élő férfi erre nem így reagál, ahogy a te pasid tette, hanem szépen lepattintja.


Úgyhogy ha valaki hibás, akkor az a fiú lesz.

2011. máj. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
86%
Természetesen a barátod a hibás, hisz ő használt pótléknak. A csaj nem, tehet róla.
2011. máj. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
82%
Egy nagy lószart! A fiú volt egy címeres vadbarom, hogy olyannal jött össze, akit nem szeret, mondván, hogy "ló nincs jó a szamár is".
2011. máj. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!