Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vehetném rá a szüleimet...

Hogyan vehetném rá a szüleimet, hogy ezt kapjam a 18. -ik születésnapomra? ( részletek lent)

Figyelt kérdés

Januárban leszek 18 éves és még semmi komolyabbat nem kértem sosem születésnapra meg egyéb ünnepre. Most gondoltam,hogy esetleg megemlíteném nekik,hogy szeretnék egy robogót. Hogyan mondjam el nekik? Tudom ez nem egy nehéz dolog elmondani nekik,csak mégis nem mindegy,hogy hogyan mondom meg!

Előre is köszönöm a válaszokat!!

Üdv:..


2010. szept. 19. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Mond, hogy láttad az utcán xy robogóval, s Te is kiváncsi lennél, hogy milyen lehet menni vele. Aztán hozd fel többször a témát, ha van rá lehetőséged próbáld ki vkijét, s újságold el, hogy milyen jó érzés volt menni vele.(Persze úgy, hogy minden előírást betartottál:) ), aztán bögd ki végülé, hogy mi lenne ha ilyet kérnél szülinapodra?

"A"

2010. szept. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1 -vállalj hétvégi diákmunkát

2 - említsd meg, hogy robogóra gyűjtesz

3 -reménykedj, hogy kipótolják a hiányzó összeget (azaz a maradék 90%-ot)

2010. szept. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyelj!


Ha jól álltok anyagilag, akkor mondd el ,hogy akarsz egy robogót.


Ha nem, akkor meg se említsd, csak azt éred el vele, hogy nagyon megakarják majd venni, d nem megy, akkor furdallja őket a lelkiismeret, hogy nem tudnak megadni mindent stb. Szerintem ezt tenni felesleges, majd lesz egyszer.


21/L

2010. szept. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igazán sokat segítettetek! :)

Köszönöm!!!

Üdv:...

2010. szept. 19. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!