Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megloptam csúnyán a szüleimet....

Megloptam csúnyán a szüleimet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
bekerültem egy olyan környezetbe ahol mindenki gazdag volt. Én se akartam kitűnni a sorból, sok pénzel jártam, néha kicsit túloztam a dolgokban, sokat költöttem a lányokra, és erre nem lett volna elég a saját kis pénzem, ezért ez ahhoz vezetett h meglopjam a szüleim, és ez ma ki is derült. nagyon mérgesek rám, és még azon gondolkodnak h mi legyen ezután.... túl sokat szórakoztam, rossz közegbe...de elszakadni se akarok majd tőlük a későbbiekben, ha egyáltalán elengednek....majd.... 17f
2011. nov. 4. 16:35
1 2
 1/11 anonim válasza:
57%
Nekem volt egy barátnőm,aki ezt tette,és hát nagyon nem jol sűlt el a dolog,én azt mondom próbálj olyat tenni,hogy lássák hogy megbizhatnak benned,és többet ne csinálj semmi ilyen hülyeséget!!!
2011. nov. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
szerintem húzd le magad a wc-n. 17 év nevelést és gondoskodást szépen megháláltál...
2011. nov. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát tuti szobafogság meg ilyenek lesznek :/


Sajnálom,h ilyen helyzetbe kerültél :( Nem volt szép dolog tőled.Valahogy kérned kellett volna inkább,de hát már nem lehet mit tenni...


Kérj tőlük őszintén bocsánatot,mond el mennyire bánod,és hogy szerettél volna abba a társaságba megmaradni,hülye voltál és ezért csináltad...Valószínűleg a bizalmukat eljátszottad most...Jobb ha belehúzol a tanulásba...

2011. nov. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
A környezeted hagyd ott a büdös fenébe, undorító közeg az, ahol a pénz miatt vagy csak valaki. Inkább keress normális haverokat, ne ilyen genetikai csótányokat.
2011. nov. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted a barátaid ott lesznek melletted ha bajba kerülsz? Adnak neked enni? Adnak fedelet a fejed felé? Megmutatják a helyes utat? Támogatnak akkor is ha az utolsó senki leszel?


Mert a szüleid igen. Ők szeretni fognak. De ha meglopod a bizalmuk akkor meggyengíted ezt a szent köteléket és mikor felnősz már nem fognak hinni neked egyáltalán. Így akarsz élni?


Nem a "barátokra" kenném a sarat. Nem ők kényszerítettek lopásra. Te voltál olyan gyenge jellem, hogy kénytelen voltál felvállalni magadat. Pedig az életben bármilyen vizekre is tévedsz (párkapcsolat, munka, karrier, hobbi), mindig az fog nyerni, aki önmaga marad, aki meg felveszi az álarcot és játssza a szerepét nem érti majd miért nem tud boldog lenni akkor sem ha mindene megvan.


Döntsd el, hogy végre felvállalod magad és azt mondod a világnak én ÉN vagyok, hibáztam, beismerem, de tanultam a hibámból és mától büszke leszek magamra, vagy inkább sumákolsz tovább, letöltöd a szüleid által kiszabott büntetést, utána felveszed pléh pofát és játszod a "barátaid" előtt a színdarabot.


Ezt nem azért mondtam el, mert nem kapsz így is elég fejmosást, csak az út, amin jársz előbb utóbb a boldogtalanság felé vezet.


Ha jó ember vagy, akkor büszkén felvállalhatod magad. Nekem is van gazdag barátom és tudja rólam, hogy fele annyi vagyonom sincs mint neki, mégis fütyül rá, mert "klassz csaj" vagyok. Aki csak a pénzemért a barátom és lenéz emiatt... az igazából sosem volt a barátom, és nem is lesz. Tehát akkor ugyanúgy egyedül vagy, mint egy nincstelen senki.


Fontold meg.


22/L

2011. nov. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
kénytelen -> képtelen (elírás)
2011. nov. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért az is igaz, hogy a rossz baráti társaság képes annyira manipulálni, befolyásolni minket, hogy olyan aljasságra is képesek vagyunk, amit amúgy senki "még csak nem is gondolna". A tipikus "jaaaaj ne legyél már ilyen" szöveg például sajnos nagyon sokakat megtör.
2011. nov. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy kiderült.Így legalább nem marad meg a rohadt lelkiismeret furdalás a későbbiekben:(
2011. nov. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem nevezném barátoknak(egyik hozzászóló) azokat akik csak akkor vannak veled jóban ha sok pénzed van. Tudod igazi barátságot nem lehet pénzen venni, akármennyire menőnek is érzed magad ettől 17 évesen.
2011. nov. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerezz pénzt vmi diákmelóból és fizess ki mindent, amit elloptál, akkor talán látni fogják, hogy tényleg megbántad... és persze a továbbiakban szard le az olyan barátokat meg barátnőt, akire költeni kell...
2011. nov. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!