Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti hogy reagálnátok...

Szülők! Ti hogy reagálnátok arra, ha a lányotok összejönne egyik tanárával?

Figyelt kérdés
20év van köztük............
2010. szept. 19. 15:33
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
18éves lesz
2010. szept. 19. 16:27
 12/24 anonim ***** válasza:
25%
Abban a pillanatban repülne otthonról.
2010. szept. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
18 az gyerek, a 38 meg lassan középkorú ha már nem az.
2010. szept. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

nem kell egybol nekiesni,hogy rossz anya/apa...

a szerelem vak, a tanarok valamilyen szinten peldakepek, egesz nap veluk van a gyerek, imponal a tudasa, amit atad..nem feltetlenul veszelyes a gyerekre nezve erkolcsi szempntbol sem. ki tudja,hatha lelkileg erre van most szuksege, ezt kell most megtapasztalnia.. meg akkor is ha szerintem 20ev sok. lehet koraerett lany, es fiatalos ferfi. az en parom is 37, sokkal fiatalosabb (sport oktato)lehet ha 17 lennek akkor is belezugtam volna :-))


le kell ulni a lannyal,es oszinten megbeszelni,mit lat benne,mik lehetnek a kovetkezmenyei...ha tenyleg komoly, akkor fel kell valalni, ha fellangolas akkor vigyazni kell, hogy senki se seruljon a vegen tulsagosan.ha nem egy pedofil oregember,hanem egy komoly, notlen ferfi aki nem tud (es senki sem tud) uralkodni az erzelmein,nehogy elveszitse az allasat. a lany meg fiatal meg,tapasztalat...

2010. szept. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
18 46: ja, 28 /N
2010. szept. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

ja,meg tudom,hogy nem a XVII szazadban vagyunk,es nem vagyunk muszlimok,de nem mindenhol sok ahusz ev...

a) mi van ha szerelmesek egymasba,van ilyen,ha notlen, at kell hivni,elulni veluk 3asban, merlegelni a megoldasokat,kovetkezmenyeket, felvallani, szulo is az igazgato elott (ha a lany betolti a 18at)

b) platoi szerelem, nem gond

c) a pasi nos,vagy csak szorakozik,felkesziteni a lanyt a csalodasokra, tamogatni lelkileg, beszelni negyszemkozt a tanarral stb.

2010. szept. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Megdöbbennék, és elgondokodnék azon, mit rontottam el a nevelésében. Egy 30-on 40 akárhány évesnek a szexen kívül nem sok mindenre kell egy 20-on éves lány.

ez olyan, mint a márkás autó: stétusszimbólum. Semmi más.

2010. szept. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

*Ez

*státusszimbólum

2010. szept. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
76%
16 éves koromban egy 32 éves pasival jártam. A mai napig azt mondom - pedig már 39 éves vagyok - hogy kellett az a másfél éves kapcsolat nekem. Nagyon sok olyat tanultam tőle, amit a korombeli srácoktól nem. Múzeumokba jártunk, egészen másféle zenéket ismertem meg, stb., de emellett természetesen a saját korosztályommal is elég sok időt töltöttem, pl. edzéseken, suliban. Nem utolsó sorban szerintem a szex terén is szerencsém volt ezzel, mert nem egy hozzám hasonló tapasztalatlan tinivel "tanultam", hanem valaki olyannal, aki kedvesen, türelmesen át tudta adni a tapasztalatait, megtanultam ezen a téren is nyitott és őszinte lenni. Anyámék minden módon - még aljas és mocskos módszerekkel is - próbáltak véget vetni ennek, de nem sikerült. Aztán kimúlt a dolog magától, de még most is szeretettel emlékszem vissza arra a férfira és köszönöm neki, hogy annyit tanulhattam tőle. A férjem már a saját korosztályomból volt, és később sem vonzódtam az idősebb pasikhoz. Itt csak az a necces, hogy a tanára, de szerintem normálisan le kéne ülni beszélgetni a tanár úrral, nem azonnal fröcsögve, ellenségesen, neki keresztbe téve, mert igenis lehet, hogy tényleg őszintén szeretik egymást. Aztán egyszer vagy vége lesz és akkor kár lett volna tönkretenni életeket, vagy ha tartós lesz, akkor kiállták a próbát.
2010. szept. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy 40 éves pasi, ha érett személyiségű, nem egy kislányba szeret bele, kizárt, hogy a lányod megfogó személyisége miatt ment ebbe a kapcsolatba bele. Maradandó károsodása is lehet a lányodnak ebből a dologból.
2010. szept. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!