Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok, ha a legjobb...

Hogy reagálnátok, ha a legjobb barátnőtök összejönne a pasitokkal?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Az a helyzet,hogy ma szakítottunk a barátommal.Elég korán hiszen csak 2 hete voltunk együtt. A lényeg az,hogy véletlenül az iskolába a barátnőm nem jelentkezett ki az egyik közösségi oldalról,és megláttam,hogy miket beszélgettek. Megbeszéltek egy randit(holott a barátnőmnek van pasija) és engem is kibeszéltek. A legjobb barátnőm volt!!! Nagyon jól tudta,hogy fájt a szakítás,bár igaz,hogy én akartam így,de fájt. Hogy tehette ezt? Mit tennétek ilyen helyzetben?Nagyon elvagyok kenődve,nem tudom mit tegyek. Előre is köszönöm a válaszokat!!!16L
2011. máj. 4. 19:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Úgy tűnik, csak te tartottad legjobb barátnődnek...

Én a helyedben a leányzó pasijának szólnék, hogy ekkor és ekkor legyen itt és itt...


17/L

2011. máj. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%

Várj egy hónapot. A barátnőd nem csinált semmit, nem jött össze még azzal a sráccal, aki nem is a pasid.

Nyilván ti azért szakítottatok, mert nagyon nem passzoltatok. De mi van, ha ők egymás mellett találják meg a boldogságot? Két hét miatt el akarod tőlük ezt venni?

2011. máj. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
88%
A barátnőd egy mocskos ribanc. szerintem nincs mit tenni
2011. máj. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
szerintem is a legjobb barátnőd kicsit rosszmájú és számító...én nem hiszek az efféle véletlenekben.
2011. máj. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%

A csávó a tuljdonod?Nem,akkor,meg lépj tovább.

Kettő szerintem jobb hogy szakitott veled, minthogy csalt volna vele annak te se örülnél.És két hét az még nem hű de komoly kapcsolat,én négy év után tudtam meg hogy volt párom a legjobb brátnőmet akit a hugomként szerettem fél évig kefélgette melettem.Te még jól jártál,hogy idejében véget ért,és csak kicsit fáj.Lépj tovább élvezd az életet,és majd lassan jön valaki aki elfeljeteti veled őt.

2011. máj. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Két hét az még semmi, inkàbb az a fàjó, hogy a baràtnõd ilyen aljasul ràszàllt erre a pasira. Az ilyen nem is baràtnõ és màr ne foglalkozzàl vele.
2011. máj. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Az ilyen nem barátnő. De jobb ha most meg is jegyzed, hogy két nő közt SOHA nincs őszinte barátság. Hogy miért? Mert az egyik mindig szebb, mindig jobb,stb...amiből következik a féltékenység, irigység. Még akkor is, ha nem hányjátok egymás szemére.

Elhiszem, hogy most átverve és megalázva érzed magad, de lépj túl rajta! Ne lássák rajtad, hogy téged ez bánt, ne csapj botrányt, egyszerűen nézz át rajtuk. Mintha ott sem lennének...ez sokkal nagyobb büntetés, mint bármi más!

20/N

2011. máj. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%

Hát az a csaj nem volt igazán a barátnőd csak te tartotad annak,mert igazi barát nem tesz ilyet.Igaz csak 2hetet voltatok együtt de ez akkor is szemétség volt,én a helyedben szólnék a pasinak hogy a drága szerelme épp most készül megcsalni az exeddel!

21/N

2011. máj. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%

De jó, hogy aszexuális vagyok! :)

[link]

18/F

2011. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 napietus ***** válasza:
78%

najómár 2 hét...ráadásul Te dobtad a pasit, szóval ez nem téma innentől. a kérdésben is rosszul fogalmaztál, VOLT pasitokkal lenne a helyes kifejezés.


de az, hogy kibeszéltek a hátad mögött az nagy szemétség a "pasi" (nem inkább pletykás vénasszony???) és a barátnőd részéről is. aki ilyet csinál, az nem igazi barát.

2011. máj. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!