Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti hogy reagálnátok...

Szülők! Ti hogy reagálnátok arra, ha a lányotok összejönne egyik volt tanárával?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 13:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
HA már nem tini a lány akkor legjobb ha elmondod a véleményed, de elfogadod a döntését
2010. máj. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a tanár hány éves a lány?
2010. máj. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

20 a lány, a tanár pedig 37.

Ami elég nagy korkülönbség.

2010. máj. 18. 13:07
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ezzel semmi probléma, ha nem túl nagy a korkülönbség, és már nem abban az iskolában tanul a lányod.
2010. máj. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
31%
Figyelj, 20 éves a lányod. Nehogymár te akarj párt választani neki. Ha 18 alatt lenne megértenélek teljesen, de értsd meg, hogy ez nem a te döntésed.
2010. máj. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

20 éves a lány.

Ideje lenne elengedni a kezét.

2010. máj. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
engem biztos nagyon zavarna, nem szeretném, ha a lányom ennyivel idősebb palival jönne össze, épp hogy nagykorú lett... a barátainak az apjai csak néhány évvel idősebbek. De: a legnagyobb butaság beleszólni, főleg ha szerelmes. Véleményt lehet mondani, de meg kell próbálni megérteni. Egy ennyi idős férfi lelkileg sokat tud nyújtani és testileg is, igazi nőnek érezheti magát mellette. Az idő úgyis bebizonyítja, hogy igaz szerelemről van-e szó.
2010. máj. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Na igen erre akartam kilyukadni én is. Jogod van felháborodni, zavarhat, utálhatod a hapsit, de párt ő választ nem te. Nincs jogod beleszólni.
2010. máj. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
A kérdésed lényege: a volt tanárával. Így szerintem semmi gond. 17 év nem olyan nagy korkülönbség, és még az sem biztos, hogy ez egy életre szóló kapcsolat lesz. Bár csak rajtuk múlik. A lányod 20 évesen még biztos, hogy nem rendelkezik nagy tapasztalatokkal, egy 37 éves férfi, aki ráadásul nem valószínű, hogy egy link pasi lenne, már megélt egyst-mást. Én nem ellenezném (20 éves az én lányom is) és idővel úgyis kiforr a kapcsolatuk. Ha elleneznéd, rosszabb lenne. Nem kislány már, bízd rá a párválasztását, és az idő mindent megold. A lényeg, hogy ha eddig is őszintén megbeszélte veled a gondját-baját, ez fennmaradjon a továbbiakban is. Legyen meg a bizalom kettőtök közt, akár egy futó, akár egy tartós kapcsolat is lesz ebből, és tudnia kell a lányodnak, hogy mindig számíthat rád. Fel a fejjel, míg boldognak látod, nincs gond.
2010. máj. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
elég nagy már a lányod ez tény,de akkor sincs semmi keresni valója egy 37 éves pali mellett akinek már családja kéne hogy legyen jobb esetben! 30 évesen egy 47 éves pasi megint más mert akkor már felnőtt nőről van szó,de szeintem az sem jó ha eltiltod,inkább bezélj vele őszintén hogy mit érez.
2010. máj. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!