Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A munkahelyi stressz hogyan...

A munkahelyi stressz hogyan hat ki a maganeletedre?

Figyelt kérdés
Mi a foglalkozasod es hany eves vagy?
2010. szept. 19. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Jelenleg munkanélküli vagyok:(

Viszont amig dolgoztam, nagyonis kihatott,ha vmi ért, lelki dolog, vagy egyéb, sajna hazavittem a problémát.

Pedig nem kellett volna.Napokig rágódtam rajta,hiába volt nekem igazam.Egy irodában dolgoztam,3an voltunk, nem tünt tul stresszesnek a munka,de a kollegákkal volt a gond.

9 évet huztam le ott, ami nem kevés.Beteg lettem-ebből kifolyólag,vagyis a sok negativ dolog, stressz,szemétség...-ésutána elhatároztam, hogy na innentől nem foglalkozok ezzel, az ajtón kivül hagyom a gondokat.Nem volt egyszerű, de dolgoztam rajta és összejött. Muszáj volt!

Ma már ugy gondolom, semmilyen munkahelyi stressznek nincs helye a magánéletemben!!( ha dolgoznék, persze)

A magánélet 1000x többet ér bármilyen munkahelyi "agyalásnál".

2010. szept. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sztem ez ugy van ha van kinek kiontsd a szived otthol akkor az mar egy lepes,hogy ne ragodj rajta!sztem a parom itt hibazik, nem hogy megnyugtatna inkabb engem okol mindenert, mi egy helyen dolgozunk
2010. szept. 19. 15:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm (részmunkaidős volt kolléga) követeléskezelésen dolgozik állandóban, az egyik kolléganője elvetélt a munkakörrel járó stressztől, a következő terhességnél már az orvos nem engedte dolgozni, veszélyeztetett terhesnek nyilvánították.
2010. szept. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnalom az utolso storyt:(
2010. szept. 19. 16:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Én jelenleg vagyok ebben.30 éve dolgozom itt, és a 3 éve kinevezett 30 éves Főnököm naponta elmondja valakinek közülük, hogy örülj, hogy van munkahelyed. Neki azért van, mert a Nagyfőnök fia .Mindennap valaki más megy sirva haza. Én 5 hete reflux-ozom. Ez különben közalkalmazotti terület. A Főnök a legképzetlenebb.
2010. szept. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!