Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idén végeztem az orvosin. Nem...

Idén végeztem az orvosin. Nem akarok diplomaosztóra menni, de a család ezt nem fogadja el. Ráadásul csörte lenne a jegyek miatt is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 doktorjelölt 2 db jegyet kap, amivel be lehet lépni az ünnepségre. (Természetesen jól jönne legalább 6-8 jegy, de álmodik a nyomor.) Anyukámnak és bátyámnak szántam a jegyeket, mivel ők segítettek a legtöbbet. De zavar, hogy titokban kell tartani az egészet a család többi része előtt, hogy mégis megyünk. Nekem nem hiányzik ez az egész, de anyukám ragaszkodik hozzá, hogy menjünk el. Mi a jó megoldás?

2022. jún. 15. 03:31
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
98%

Elmész azzal a két emberrel, aki a legjobban támogatott a tanulmányaid alatt és akinek a legtöbbet köszönhetsz, a többiek meg közvetlenül az esemény után csatlakoznak és együtt elmentek valahova enni.


Nálunk így volt, anyukám és a párom ment be a diplomaosztóra, a barátaim és a többi túlbuzgó rokonom meg odajött az egyetem elé fotózkodni a végére, aztán mentünk zabbantani közösen.

2022. jún. 15. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
87%
Van (lesz) egy orvosi diplomád és nem tudod a családoddal megértetni, két (kettő) darab jegyet osztanak csak ki..? Hihetetlen...
2022. jún. 15. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
92%
Remélem, a munkában határozottabb leszel...
2022. jún. 15. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
98%
Elmész azzal a két emberrel, úgyis ők segítettek a legtöbbet.
2022. jún. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
63%
Jaj, hányszor voltam már ilyen helyzetben, csak versenyeken :D Mikor valami sikerül, akkor az egész rokonság odacsődül, mert "na, na, az én rokonom, akkor én is faszagyerek vagyok!!" meg akkor hívd már meg őket kajálni is. Te meg órákat (nagybátyám diplomaosztója 2 óra volt) állsz ott, azért az 5 mp-ért amíg a kezedbe nyomják, meg anyud zokogva lefotóz, közben belerohadsz a ruhába. Ha nem akarsz menni ne menj, semmit nem veszítesz vele, sőt.
2022. jún. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
17%

Vajon ha megnézzük az áok- ok oldalát, hol mehet csak két fő? Bp tuti nem, mert is a lányom is megy egy barátnője diplomaosztójára a szülőkkel.

Most jön, hogy orvosin végzett, de nem orvosként 😂

2022. jún. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem akarsz menni ne menj, semmit nem veszítesz vele, sőt.


Az orvosin messze többről szól, mint a diploma átvételéről. Nézd meg a szegediek videóját, a covid alatt a szabadban megszervezték, mert hat év küzdelem után fontos volt számukra, hogy esküt tegyenek, ne pusztán aláírják róla a nyilatkozatot.

2022. jún. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
77%
Mondjuk ha ilyen határozott orvosom lenne, mint te, hát nayon nem örülnék neki.
2022. jún. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
93%
Már miért kene titokban tartani? Két jegy van. A te diplomaosztód, te döntöd el, kinek adod. Ez nem olyan komplikált. mit nem ertenek ezen a csaladtagjaid?
2022. jún. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 A kérdező kommentje:
Köszönöm a fikázó kommenteket, éjjel is dolgoztam és próbáltam ébren maradni a holtidőben.
2022. jún. 15. 07:48
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!