Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok elmenni a diplomaos...

Nem akarok elmenni a diplomaosztómra. Hogyan éljen túl?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan közeleg a diplomaosztón és nem akarok rá elmenni. A szüleim válófélben vannak, örülök ha ezt a pár órát kibírják egymás mellett. Nekik nyűg ez az egész, mert egymást kell nézniük. (Inkább azzal vannak elfoglalva, hogy ott lesz a másik, nem az, hogy velem mi van.) A tesómat el se hívtam. A többi rokon hirtelen felszívódott, nem lehet őket elérni. (A szüleimnek elég csúnya válása van és gondolom nem akarnak közösködni semmiben most velük)

Anyukám ráadásul közölte, hogy ez nem is olyan fontos, mivel ez csak egy bsc-s diploma, az msc-s sokkal fontosabb lesz és akkor sokkal büszkébb lesz rám...

Nem jön el senki, nem is fontos az egész, csak tudnám, hogy akkor miért erőltetjük az egészet és miért nem vehetem át a tanulmányi osztályon?

Nagyon el vagyok kettyenve. 4 év kemény munkája van abban a papírban (műszakis pálya) és hiába vettem meghívókat, nem tudom senkinek odaadni, mert nem jön el senki. :(

Nem várom el, hogy az egész nap rólam szóljon, csak jólesne, ha nem nekem kellene kellemetlenül éreznem magam azért, mert lediplomáztam.



2013. febr. 7. 11:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérd meg őket, hogy a kedvedért viselkedjenek felnőtt, intelligens ember módjára.

Nem hiszem el hogy miattad se képesek elásni a csatabárdot.

Mondd el, hogy nem szeretnéd, ha tönkre tennék a napodat.



A többi rokont meg nem értem, elég szegényes életük lehet, ha az anyádék válása miatt, veled éreztetik a haragjukat...:(


Amúgy meg gratulálok:)

2013. febr. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hívd meg inkább a barátaidat
2013. febr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%

Vedd át a tanumányi osztályon, és kész!

A diplomádat magadnak szerezted, kezeld magánügyként. Nem szükséges, hogy mindenki a válladat veregesse.

2013. febr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%

nézd, én anno csak beugrottam a diplomámért a diploma-osztóra (nem túlöltözve, mert nem oda készültem), és csak azért, hogy rávigyorogjak a jeles diplomámat átvéve a főigazgatóra aki előző évben aljasul kirúgott (nem mondom, hogy ok nélkül, viszont alattomos eljárással)


szóval ne csinálj ebből ügyet ... van aki megünnepli, van aki csak elteszi

2013. febr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

A barátok most vagy messze járnak, vagy ott fognak ők is ülni. Ilyenkor mindenki a családjával van, szóval nem tudom őket elhívni ünnepelni.

Tudom, hogy magányügy, de barátoméknál is azt láttam, hogy mindenki örült, hogy lediplomázott, vállveregetés, gratuláció, stb... Nálunk meg: ez még úgyse fontos.

2013. febr. 7. 11:38
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem kötelező elmenned, átveheted a tanulmányi osztályon is.
2013. febr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

Nincs egy unokatestvér akit elhívhatnál?Vagy egy barát,barátnő? :S


Igenis rólad kellene szólnia annak a napnak :S Szomorú,hogy anyukád lehurrogta a bSc diplomát..Igenis nagy dolog,pláne ha műszakis!

2013. febr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mi voltunk az unokahúgom diplomaosztóján, k.vára semmit se láttunk az egész műsorból, akkora tömeg volt. Így azt se láttuk, amint átveszi, mert nem tudtunk odafurakodni se, hogy lássuk. Ennek eredményeképp a sajátomra már el se mentem (igaz én munka mellett diplomáztam le) bementem érte következő héten a tanulmányi osztályra szépen, nyugisan, nem volt tömeg. Este pedig elmentünk egy étterembe és megünnepeltük.
2013. febr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
12%
Ne sértődj meg, de alapképzéses dipl. osztóra én se mennék el. Én még a régi, osztatlan rendszerben végeztem, 10 féléves egyetemi képzésen, ott szerintem jogos volt a csinnadratta, de bolognais ismerőseim szinte kivétel nélkül a tanulmányin vették át az oklevelüket. Ha megszerzed a mester képesítést, akkor mehet a buli, de szerintem Bsc/BA szinten tényleg indokolatlan...
2013. febr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 kovpet ***** válasza:
86%

Én nem voltam a sajátomon, nem is hiányzott.

Mondjuk ha neked fontos, akkor lehetne bennük annyi, hogy elmennek. Nem lehet, hogy irigykednek? :)

2013. febr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!