Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig kell/illik/szoktak az...

Meddig kell/illik/szoktak az anyukától engedélyt kérni bármire is?

Figyelt kérdés
gondolom hogy sokan azt fogják írni hogy 18éves korig de ha 17évesen még nem akkor az 1 év alatt mitől lesz igen?
2010. szept. 19. 22:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mármint milyen engedélyre gondolsz? Bulizni elmehetek bárhova engedély nélkül olyan 17 éves koromtól.

Viszont ha pasi van a dologban az már neccesebb... Akkor nincs kegyelem...:/

20/L

2010. szept. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem családja válogatja. Nálunk ha olyan volt, h na megyek valahova, szoltam h megyek majd jövök. Sose volt az h most nem mehetsz, meg ilyenek.

19/F

2010. szept. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

haveromhoz mennék 1 hétvégére (100km)

szerintetek csak bejelentsem vagy kérdezzem?

2010. szept. 19. 22:28
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Sok mindentől függ, mennyire vagy megbízható és rendes, jól tanulsz-e, éspersze hogy mire kell az engedély. Amíg a szüleiddel laksz és ők tartanak el, addig szerintem illik megkérdezni, hogy mit szólnak hozzá, és ha nem örülnek, akkor beszéld meg velük, hogy miért, biztos megvan rá az okuk, hogy nem akarják megengedni.
2010. szept. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok 20, olyan 17 körül voltam mikor már az volt, h. nem nagyon mondtam meg hogy hová megyek, meg kivel, azt megkérdezték, hogy mire érek haza, de nem ők mondták meg, hogy mire kell hazamennem. Most meg csak annyit mondok, hogy még ma jövök, vagy majd holnap:D
2010. szept. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

"ha 17évesen még nem akkor az 1 év alatt mitől lesz igen?"


Ezt leírnád értelmesebben?

2010. szept. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem csak mondd meg, konkrétan engedélyt én nem kérnék.
2010. szept. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nálunk sose szóltak muterék h mit tehetek mit nem. Ergó rámhagyták a mindennapokat. sztem azért h szokjam a választások lehetőségeim.

Ha vhova el meek nem szólnak semmit se időpont nincs. Semmiféle tiltás(nem is tudom elképzelni h az miben nyílvánul meg) Tetoválásokért se szóltak piercingekért se.

Volt olyan h felszedtem 1 lányt nem is tudom hol, jártunk 1 jó darabig(aznap 1üt aludtunk haza hoztam)

Én filmbeillőnek látom az életem járok kelek összevissza mint Amerikában 1 világot látó fiatal srác. én annyiban nem hasonlítok a képzeletbeli srác-ra h hazajövök aludni netezni stb.

18/F

2010. szept. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%
úgy 15 éves koromig mindenhez engedélyt kértem, utána csak bejelentettem :)
2010. szept. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
Addig amíg ő tart el. Addig ugyanis az ő kezében van a sorsod és nagyon meg tudja keseríteni. Mivel még fiatalkorú vagy, így rendőrrel vitethet haza, ezt jó ha tudod.
2010. szept. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!