Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ne tud tesóm ha valami...

Miért ne tud tesóm ha valami dolgom elveszi engedélyt kérni?

Figyelt kérdés

Ha van egy könyvem amibe rakok könyvjelzőt hol tartok, akkor nézegeti meg kiveszi belőle a felzőt és becsukja.. Apám velem orditt hogy "mindig pockolod azt a gyereket" pl: Most is az IM magazinom viszi ide oda, aztán mikor mondom neki hogy ne csukja be, mert nem tudom majd hol tartok akkor meg csak azért is becsukja.. Apám megint velem orditt hogy úgy csinálok mintha életem legnagyobb baja lenne.. De ha megkérem valamire miért kell ilyen bunkónak lenni??


A manikür készletem mindig elviszi reszelgeti a körmét fiú létére.. Aztán persze vissza nem hozza, hanem a legközelebbi ablakba leb*ssza.. Én meg keressem.. Nagyon idegesít..


2011. júl. 13. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Apád kissé korlátolt lehet. Nem látja, hogy neked más a fontos? És ha tényleg ez a legnagyobb bajod? Neki biztosan vannak nagyobb bajai is. Biztos b@ssza valamiért az ideg, amit meg te nem akarsz meglátni. Ezért nem jöttök ki egymással. A tesód meg még kicsi, őt kevésbé gondolom hibásnak ha egy ilyen helyzet kialakul. Azt látja, hogy ezt lehet, nincsen retorzió, határ, persze, hogy megteszi, amihez kedve van...
2011. júl. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
21 éves a bátyám
2011. júl. 13. 14:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy vannak olyanok, akik úgy gondolják, hogy a családban mindent lehet, főleg ha a másik fél nincs otthon. Nálunk is, simán elveszik az mp3-amat, laptopomat kérés nélkül (sőt, egyszer azssem öcsém vagy anyám egy olyan programot is feltelepített rá, amire nekem semmi szükségem, és nem is kérdezte meg, hogy szabad-e), a saját pénzen vett hajkeféimnek a legnagyobb részéről mindmáig nem tudom, hol van, mert az egész család tőlem "lopkodja"...

A másik, ami hasonló, és rühellem, amikor anyám nekiáll "rendet rakni" a szobámban... nem kérem rá, nekem nem kell... kicsit rendetlen vagyok, de így érzem magam jól (azért nem full mocsokban élek, és nem ia az a jó, ha egy szoba úgy néz ki, mint egy múzeumi terem), és kidobál nekem fontos dolgokat, mert "az csak egy darab gyűrött papír volt", és még neki áll utána feljebb...

2011. júl. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

és rühellem, amikor anyám nekiáll "rendet rakni" a szobámban... nem kérem rá, nekem nem kell... kicsit rendetlen vagyok, de így érzem magam jól (azért nem full mocsokban élek, és nem ia az a jó, ha egy szoba úgy néz ki, mint egy múzeumi terem), és kidobál nekem fontos dolgokat, mert "az csak egy darab gyűrött papír volt", és még neki áll utána feljebb...



Nekem is pontosan így van, neki áll redet rakni meg se kérem rá, és dobálja ki meg rakja el a dolgaim

2011. júl. 13. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!