Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 32 évesen miért kell engedélyt...

32 évesen miért kell engedélyt kérni anyutól?

Figyelt kérdés
Én 30 éves nő vagyok, van egy két évvel idősebb bátyám, aki még otthon lakik, anyuci kicsi fia. Anyu nagyon erős személyiség, mindig a saját akaratát érvényesíti, nem tudja elfogadni, ha valakinek más a véleménye, mint neki. Tesóm gyenge, anyu nagyon elnyomja, uralkodik felette, nincs önálló személyisége, egy döntést sem hozhat egyedül. Nincs barátnője, de még csak haverjai sem, mert anyunak senki sem tetszik, előbb-utóbb mindenkit elüldöz. Apánk már 20 éve nincs. Rajtam is uralkodni akart, ha nem ment szép szóval, akkor parancsolni próbált, ha azzal sem ért el sikert, akkor jött az érzelmi zsarolás, persze én nem hagytam magam, 18 évesem elköltöztem, nem engedem, hogy beleszóljon az életembe. Próbáltam már velük beszélni, hogy ez az állapot nem egészséges, mi lesz a tesómmal, ha már anyu nem lesz, de hiába jártatom a szám. Tesóm miért nem mer ellent mondani anyunak? Soha sem fog ez a helyzet megváltozni? Vagy ne foglalkozzak velük? De mégis csak a tesómról van szó, ők a családom.
2010. szept. 24. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Ha a bátyád még nem akart elköltözni, akkor annyira azért nem rossz neki. Elvégre, főznek , mosnak rá, etetik..32 éves csecsemő, meg is érdemli. Ha annyira akart volna, már elmehetett volna.

Az én unokabátyám volt ilyen, amíg 35 évesen meghalt az anyja. És ott állt , azt sem tudta mit csináljon, egy élő málé volt. Aztán szép lassan életre kelt, de soha nem lesz már normális ember. 40 évesen még szűz.

2010. szept. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Segíts Testvérednek!

Később megfogja hálálni. Valahogy ülj le szüleiddel és beszélgess velük. Főleg anyuddal..

Szegény fiúnak ez így nem lesz jó!

Szerintem neki is változásra lenne szükség, vagy elköltöznie kéne...Beszélgess bátyjáddal, hogy ő mit szeretne kezdeni az életével.

2010. szept. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is azt mondtam, hogy el kellene költözni, nem hiszem el, hogy ennyit megér a kényelem, a tiszta szoba, meg a vasalt ruha. Olyan, mint egy 32 éves óvodás.
2010. szept. 24. 17:13
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Megmondhatom, hogy mi lesz vele, egyik kollégám éppen most járt így. 43 éves, nemrég veszítette el az édesanyját, az apukája már sok-sok éve meghalt. Ő is anyuci pici fia volt. Most van egy lakása, amit nem fog tudni fenntartani. Leszakad a lakás a kosztól, már fogyott 10 kg-ot és gyűrött ruhákban jár. Eddig sem volt barátnője, de ezután végképp nem lesz. Ahogy a dolgok haladnak, valószínűleg néhány év múlva az utcán lesz. A fizetése a rezsire is alig elég, enni végképp nem lesz miből.
2010. szept. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Attól félek én is, hogy addig lesz "normálisabb" élete, még anyu él, és utána majd megy az utcára, vagy jön hozzám segítségért, de nekem bőven elég a saját családom, a gyerekem. Meg majd ugye nekem is szükségem lesz az örökség felére.
2010. szept. 24. 17:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de ez nagyon gáz:S

A testvéred nagyon el lett kényeztetve, ez a legnagyobb baj.

Az a baj, hogy így már nagyon nehéz nőt találni, főleg ennyi idősen. Ha egy lány megismeri megutálja, mert senki sem akar magának egy nagy csecsemőt, aki magatehetetlen és csak arra vár hogy egy anyuka pelenkázza. A nők szeretik a kedves figyelmes, dolgos férfiakat, sőt sokuk szeret a férfiakra támaszkodni.

Minél előbb beszélj a bátyáddal ezügyben is az anyukátoknak is hozzátok fel!

2010. szept. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
Ráncigáld el magadhoz.
2010. szept. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Normálisan kell nevelni szeretni a gyerekeket nem majomszerettel és akkor nem lezs belő életképtelen felnött,aki 32 évesen még anyuci szoknyáján ül.Te erőseb voltál,bátyád gyengébb,anyád ezt pontosan tudja csak azt lehet irányítani,érzelmileg zsarolni aki hagyja.
2010. szept. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sosem fog ez megváltozni. Legalábbis anyukád tuti nem.Ő nagyon magabiztos, ismeri a pici fiát, tudja mivel lehet megfogni, mivel lehet zsarolni a cél érdekében.Épp ezért a tesódnak kellene lelépnie otthonról.Talán anyukád is észbekapna egy kicsit h amit művel az nem egy anyához méltó viselkedés. De ha valaki csak sír h ilyen szar neki meg olyan szar, de nem tesz ellene semmit, akkor az az ember nem is akar változtatni. A legszarabb ebben h meg sem próbálja. Kényelem és félsz. De kicsit nevetséges h valaki 30on felül fél az anyjától. Nagyon meg fogja bánni jópár év múlva h nem tett ezellen semmit. De arra már cseszheti mert lemarad mindenről ami jó az életben. És miért??? Az anyja zsarnoksága miatt.Te csináltad jól, h leléptél anno. A tesód nem akar és nem is fog ezen változtatni. Ha valaki akkor TE lehetsz számára a megváltó. Én biztos odacsapnék az asztalra a tesómért. Próbáld meg.

Ne haragudj a hangvétel miatt, de kicsit ismerős nekem ez a helyzet és a mai napig felbosszant ha ilyet olvasok:(

2010. szept. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!