Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mar nagyon idegesít a családom...

Mar nagyon idegesít a családom, hogy kezeljem ezeket a problémákat?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen rávettem anyámat hogy elköltözzünk mert apám rosszul bánt velünk. Apámmal már nincs gondom mivel nem lakunk ott vele, de nagyon rossz volt az a 17 év amit ott leéltem miatta. Anyámmal csak az a gond hogy nagyon könnyen ideges lesz és rajtam vezeti le, nameg a nővéremmel tart mindenben, neki ad igazat, ez mindig is így volt mert nővérem mindig szeret okoskodni és azt hiszi ő mindent jobban tud mindenkinél. Igaz hogy okos meg tudja a helyes megoldást általában minden problémára, ezért mindenki tőle kért tanácsot a családból mindere és nagyon elhitte magáról, mindent ő akar megmondani hogy mi hogy legyen és utána kell alkalmazkodjunk.Nekem ebből nagyon elehem van már, mert van amiben nem szeretnék rá hallgatni de anyám miatt akkor is azt kell tegyem amit nővérem mond.

2022. jún. 24. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jövőre bárhova költözhetsz, nem is örülsz? Amúgy lehet finoman is leállítani ilyenkor. Megköszönöd a tanácsot, majd csinálod, ahogy neked jó. Vagy ha vérszemet kapnak, akkor emlekeztesd őket, hogy nem így kell élnünk, ezt apa csinálta, tudjátok, azért jöttünk el, hogy nyugalomban, kulturáltan éljünk! Ez valahol betegség. Átvették a terrort tőle, mert sokáig élt az a minta. Ha kiabálnak is csak nyugodtan, rendes hangon mondd el amit szeretnél. Előbb-utóbb rájönnek, hogy ez nem jó.
2022. jún. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%
Egy évet kibírsz nem?
2022. jún. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!