Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek sz@r az egész élete,...

Akinek sz@r az egész élete, hogy tudja kiküszöbölni ezeket a problémákat karácsonykor?

Figyelt kérdés
Én kifejezetten utálom ezt az ünnepet,ha belegondolok nekem sose volt igazi boldog karácsonyom.Viszont az utóbbi években folyamatosan történnek rossz dolgok.És ezen a napon csak jobban előjön az összes keserűség ami miatt az egész karácsonyt depresszióba töltöm. Akinek boldogtalan az élete mégis hogy tud legalább ezen a napon nem gondolni a problémákra?

2014. dec. 24. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Talán nem a sérelmeiden kellene gondolkodnod és nem a sebeidet nyalogatni. Teremtsél magadnak szép karácsonyt. Ha jót akarsz magadnak akkor tedd meg, mert más nem fog.
2014. dec. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2014. dec. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Elütöm azzal, hogy nekem ne a társadalom mondja meg, hogy mikor legyek boldog! Ez ugyan olyan nap mint a többi, csak túl kell élni.
2014. dec. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgymint az adott év másik 364 napján.
2014. dec. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Sajnos olyan problémák ezek amit épeszű ember nem igen tudna feldolgozni.Csak nagyon rossz,hogy úgymond amikor az emberek többsége boldogságban,szeretetben tölti a karácsonyt nekem ez az év egyik legboldogtalan napja.
2014. dec. 24. 15:04
 6/10 anonim válasza:
8%

Sok pia


Ha az utóbbi években tört rád ez, lehet meg vagy átkozva az EZO TV-t hívd fel, ők leveszik anegatív energiákat

2014. dec. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Át kell aludni, vagy le kell inni magad.
2014. dec. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Amíg nem fáj semmi, és kapok levegőt, addig fejben dől el ha nem is minden, de sokminden. Én spec. elterelem a figyelmemet (csinálok mézeskalács várat vizesárokkal :D).

Egyébként ne hidd, hogy a többség olyan boldog (ilyenkor és úgy alapvetően is). Sok "mintacsaládban" vannak csontvázak a szekrényben. Az, hogy emberek vesznek körül, nem garancia arra, hogy nem leszel nagyon egyedül.

2014. dec. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vörösbor + Xanax + altató.
2014. dec. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Részemről annyit hogy tudom miről beszélsz..... Megértelek! Én is csak abban bízok, hogy ez egyszer megváltozik.

Még valahogy túl kell élni a Szilveszert, és egy ideig nyugtunk van ;) :/

2014. dec. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!