Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A "kisebb igényű" pasik...

A "kisebb igényű" pasik kevésbé csalják meg párjaikat szerintetek? Akik mondjuk kicsit gátlásosabbak szex téren. Mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen, hiszen akik gátlásosabbak, azok veled szemben is nehezebben oldódnak fel, de erre nincs szabály. Egyén függő.
2010. szept. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Könnyebben kapnak a lehetőségen, hiszen könnyűvérű szép nők is vannak a világonm akik felolvaszthatják őket. Erre sincs szabály.
2010. szept. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs szabály, jól írták előttem.

Nekem volt egy barátom, aki nem volt egy nagy igényű, heti 1-2, és mégis ment a netre, meg egyebek...

Mostani se akar többet szeretkezni, de eddig ő hűséges volt. (remélem az is)

2010. szept. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül, lehet gátlásos és jellemtelen is, mint az előző partnerem.

Azt hittem baromira nem csalhat meg, mert kis visszahúzódó. Hát az unokatestvérem rászabadult, cicidobással, és nagyon úgy láttam, hogy a kis féreg szívesen elment volna vele a sarokban.

2010. szept. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyértelműen nem gátlásosság vagy kinézet függvénye!
2010. szept. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez sztem nem függ össze,ha gátlásossabb a szex terén nem fog megcsalni...,független a kettő egymástól,hiába nem szeret dugni!Bár ha gátlásos akkor kisebb az esély hogy elhagy...
2010. szept. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Semmi köze egymáshoz.

Én éjjel-nappal csajoztam ott ahol tudtam, aztán mégis együtt voltam 3 évig egy lánnyal és nem csaltam meg!

2010. szept. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

Hmm nemtudom, velem kezdett már ki olyan pasi, akiről a fene se gondolta volna, hogy megtenné, olyan gátlásosnak meg hűségesnek ismerte mindenki, aztán valószínűleg ő sincs fából xD

22-L

2010. szept. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, milyen az ember belső tulajdonsága.

Van aki nem tudja megtenni, van aki rezzenés nélkül teszi meg és az ember pofájába hazudik.

2010. szept. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az a tapasztalatom aki csendes ,visszahuzódó az sokkal alattomosabb mint egy nagyszáju.Nagyon igaz a mondás :hamu alatt lakik a tűz!!Sajnos erre késő jöttem rá.
2010. szept. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!