Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baráti szex. Vélemény? Tapaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baráti szex. Vélemény? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
kort is írjatok
2010. dec. 13. 13:42
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
én személy szerint nem tartom túl erkölcsös dolognak. Manapság egyre többször megesik. mit gondoltok róla? esetleg valakinek volt már része ilyesmiben?
2010. dec. 13. 13:45
 2/14 anonim ***** válasza:
8%
JÓdolog, jó tapasztalat, "kor"
2010. dec. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
most ezen nevetni kéne? csak kérdezem... mert az ilyen szintű poénjaid mellé szerintem írd oda hogy ez poén akar lenni :D különben nem jönnék rá
2010. dec. 13. 13:48
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

voltcsajom megcsalt a haverjával.

utána elhívtak egy iszogatásra és nevetve elmesélték.

jólesett.

én nemtudok pozítívat irni erről a témáról emiatt.

2010. dec. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom nincsen, de talán ha szerelem nincsen akkor még mindíg jobb egy bará, akiben megbízik az ember, és hasonló cipőben jár, mert ismeri, tudja, hogy milyen ember.

Annál minden esetre nyilván jobb, mint minden este egy másik ismeretlen valaki, aki lehet bolond, lehet beteg, lehet bármi...

Szóval ez nem egy ideális dolog, hanem egyfajta "félmegoldás".

Ennyi.

2010. dec. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A szerelmünkkel való szex TESCO gazdaságos változata.
2010. dec. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

most mért ne ??

több éve ismerem a lány barátom.. sokszor lefeküdtünk csókolóztunk már... szeretjük egymást..

ink azzal akit szeretek mint egy vadidegen ringyóval..

2010. dec. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én csináltam, összejárogattunk az lett a vége h összejöttünk :D De amig barátian csináljuk addig is jó dolog.

Egyébként tényleg nem túl erkölcsös, de ki nem sz@rja le? :P Szexelni jó!

17/F

2010. dec. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
utolsó előtti vagyok.. meg ha megkívánja egymást 2 barát (lány és fiú).. nem tudom mi rossz van abba..
2010. dec. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem kéne.
2010. dec. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!