Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki, vagy jobb ha...

Elmondjam neki, vagy jobb ha hallgatok?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha hosszú lesz, de csak így tudom ismertetni a tényeket.

SZóval 14 éves lány vagyok, nem éppen mindennapi méretekkel

181cm magas vagyok 70kg és a melltartó méretem 90E A hátam keskeny, tehát nagyon nehéz megtalálni az igazit:S, de ez lényegtelen.

Van egy nővérem, pár centivel magasabb mint én 80-85kg és elég pici cicije van:) Mindig panaszkodik is, hogy nekem miért ekkora. Szóval ez még mindig lényegtelen, csak, azért írtam le, hogy legyen elképzelésetek arról, hogy mi hogy van.

A tesóm 17 éves és két és fél éve van egy eléggé komoly kapcsolata, de mindig vitáznak apró dolgokon, a fiú is 17 éves. Niki(A nővérem) Nagyon szerelmes, és semmiképpen sem szeretném én tönkretenni őt. Nagyon szeretem és ő is engem, sosem voltunk az a vitázós testvér pár.

A történet ott kezdődött, hogy szombaton reggelihez készülődve én kimentem a konyhába és megterítettem, mert még mindenki aludt(Kb 6:30 lehetett)Gondoltam megterítek. Tudni kell, hogy általában egy egyszerű tanga bugyi és egy póló van rajta alváskor. Nem öltöztem még fel, de a család nem egy prűd banda, a tesómnál ez ugyan így van. A barátja Tomi gondolom felkelt a csörgésre és kijött. Elkezdtünk beszélgetni, már fogalmam sincs miről. Visszamentem a szobámba és lefeküdtem még pihenni egy kicsit, mert tudtam, hogy mindenki alszik. Egyszer csak azt vettem észre, hogy a mellemet szorongatja valaki. Tomi feküdt mögöttem és a két kezében a melleim voltak. Elkezdtem kikecmeregni a kezei közül mire ő egyre jobban szorított magához. A fülembe súgta a hülyeségeit, meg hogy ő nem fogja elmondani Nikinek, csak engedjem meg neki. harapdálni kezdte a fülem és a keze már a bugyimban volt. Hirtelen fölé másztam, gondolom azt hihette benne vagyok a dologban. A fejét a két kezem közé vettem és jól belevágtam a falba, majd kiszaladtam a szobámból. Felkaptam egy hosszabb kabátom és átmentem a barátnőmhöz. Mire haza értem még mindig aludtak, de Tomi már nem volt itt. Azóta nem is jött. Nem tudom, hogy el mondjam-e Nikinek, mert nem akarom, hogy fájjon neki, de ha én volnék a helyében tudni akarnám. Nagyon nem számítottam rá, hogy Tomi képes volna ilyenekre. Nekem nincsen barátom és még szűz vagyok, nem csinált velem ilyet soha senki.

Tomi már túlságosan el van szállva magától, mert mi tagadás nem néz ki rosszul, de a nővérem is eléggé dekoratív csaj. nem tudom miért csinálta és nem tudom elmondjam-e:S

SEGÍTSÉG!!!!!!!!!


2010. szept. 21. 16:27
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
90%
Mondd el neki! Még ha szarul is fogja érinteni, akkor is jobb, ha tudja, milyen patkány alakkal kezdett!
2010. szept. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
10%
Jó lenne ha nem néznél annyi sorozatot :D
2010. szept. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el.én elvárnám a testvéremtől.ha magadban tartod,azzal csak a fiúnak falazol.majd tesód dönt,mi legyen a srác további sorsa.azt már bízd rá.de ne hagyd,hogy tesód a legszebb éveit egy ilyen alakra pazarolja.
2010. szept. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
87%
Én mindenfélekképpen elmondanám, és ha mással akarja megcsalni, aki bele is megy?:S
2010. szept. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
szia! mindenképp mondd el neki, ne hagyd, hogy a nővéred egy ilyen gusztustalan s*ggfejjel legyen együtt. És mondd el szüleidnek is, mi történt. Ez undorító... -.-
2010. szept. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
84%
fontos kérdés: de a nővéred beszélt vele azóta?
2010. szept. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Minden érv amellett szól, hogy elmond. Egyrészt a srácot dobja ki, másrészt ezzel is a bizalmatokat erősíted meg. ha kiderül, vége a bizalomnak köztetek.
2010. szept. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is mond el.
2010. szept. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát el kéne, de nem biztos hogy hinni fog neked. Mindenesetre elmondhatod majd, hogy te megpróbáltad.
2010. szept. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Igen ők óránként beszélnek telefonon:S Nem mondta el, biztos vagyok benne. Mindenképpen el fogom mondani neki. Tudnia kell. Igazatok van. Emellett nekem ez nagyon új volt és nem esett jól. A nővérem pasija kezdett el "erőszakoskodni velem" pedig én még tényleg nagyon nagyon fiatalnak tartom magam ezekhez a dolgokhoz. Nem hogy Tomi kezdjen a bugyimba nyúlkálni.

Majd írok, hogy mi lesz:S Elmondom neki mindjárt, bár kicsit félek.

2010. szept. 21. 16:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!