Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki, vagy jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, vagy jobb lenne ha hallgatnék? Mit tegyek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Lehet hogy furcsa, de ha buliba megyek, akkor mindig csak a bátyámmal.Ő 23 éves, és már 5 éve van barátnője. Ha házibuliról, ha discorol van szó, mindig csak vele megyek. Nagyon jó testvérek vagyunk, rajta kívül még van egy nővérem meg még egy bátyám, de velük nincs ilyen jó kapcsolatom. A barátnőjét mióta ismerem utálom. Én el is mondtam neki, azt is elmondtam, hogy persze ez végett nem fogok közéjük állni, meg semmi ilyen tervem nincs, csak nekem unszimpatikus a lány, és pont. Megértette, ő meg nem mesterkedett azon, hogy majd összebarátkoztat minket, mert a lány velem egykorú. Na legutóbb voltunk egy házibuliba, ahova akkor pont úgy volt, hogy hárman megyünk, végül a barátnője lemondta. De mi ketten elmentünk. A bátyám az tankolt, öntött magába mindent, nagyjából 1 óra múlva totál kiütötte magát, és elnyúlt az egyik kanapén. Neki ennyi volt a buli. Gondoltam amíg ő pihen, én még kicsit szórakozok. Aztán beesett az ajtón a barátnője valami faszival. Szerintem amikor ő lemondta a bátyámat, elkönyvelte magában, hogy akkor ő sem megy, amikor meg meglátott engem, hirtelen távolodott el a csávótól, hogy véletlenül se tűnjön úgy hogy együtt vannak, de pechjére a gyerek követte. Meglátta a bátyámat a kanapén meghalva, aztán gondolom elhatározta hogy akkor majd kerül engem, és semmi baj nem lehet. De én meg néztem merre megy. Ugye alapból furcsa volt, lemondta a bátyámat, majd beállított egy ismeretlennel. Felmentek az emeletre, bementek a fürdőbe és csak 1 óra múlva jöttek ki kb. Aztán meg hazamentek. A ház előtt mintha meg is csókolta volna, de azt nem láttam tisztán, mert sötét is volt meg ittam is. Utána én is nyakamra vettem a bátyámat és hazamentünk. Most nem tudom, ezt elmondjam-e neki. Mert lehet hogy nem is volt semmi köztük, persze ezt azért kétlem, ha meg volt akkor csak jobb lenne neki...akkor pont nem, de utána biztosan. És lehet hogy engem utálna meg a tesóm, mert én mondtam el neki...mit tennétek a helyemben? Elmondanátok, vagy hallgatnátok róla? Előre is köszönöm!
2011. okt. 3. 14:49
1 2
 1/17 napietus ***** válasza:

én elmondanám a testvéremnek, az tuti.


29/N

2011. okt. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 MarySue ***** válasza:

Én is elmondanám neki simán! Főleg úgy, hogy a csajt még utálod is :D...nem kérdés!

22/L

2011. okt. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mondd el neki. Elég komoly ügy ahhoz hogy ne hallgat(hat)sd el..
2011. okt. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Elôször is vond kèrdôre azt a lotyót! Mond neki hogy valja be ô a teródnak vagy te elmondasz mindent. De mindenképp add a tesód tudomàsàra.
2011. okt. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

mond el neki.

ezen már nincs mit cifrázni.

19f

2011. okt. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha lenne bátyám és jó kapcsolatban lennék vele, én elmondanám.Ti mindig ott lehettek egymásnak.

Milyen húzás az, hogy nem megy el veletek, azt hiszi akkor ti sem mentek, végül odaállít más faszival..nem köszön nektek..kerül.. eltűnnek kettesben a fürdőszobába 1 órára? Kétlem, hogy társasoztak volna..

Kétszínű ribanc..


Mondd el bátyádnak, amit láttál, ebből rá kell jönnie milyen a kis barátnője..

2011. okt. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy lehet ha elmondom neki, majd rám fog haragudni...meg, nagyon szereti ezt a csajt sajnos :(
2011. okt. 3. 15:02
 8/17 anonim ***** válasza:

akkor meg ne avatkozz bele.

egyébként is jobb távol maradni az ilyen dolgoktól.

Majd egyszer rájön és elintézik egymásközt.

2011. okt. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Kingaa1 ***** válasza:
Mond el, ha meg is haragszik rad a batyad, az nem azert van, mert tenyleg, hanem magara haragszik majd, hogy o miert nem lathatta, vagy miert nem volt ebren, hogy sajat szemevel lathassa
2011. okt. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mondd el amit láttál, amit biztosan láttál, se többet sekevesebbet. De az lenne a legjobb ha a barátnője mondaná el neki.. (ha rávennéd..)
2011. okt. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!