Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm az anyám, és a...

A barátnőm az anyám, és a családom végett akar szakítani velem. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Először is elnézést kérek a helyesírási hibákért. Szlovákiai magyar vagyok.


Sziasztok!

2,5 éve vagyunk együtt a barátnőmmel. Együtt vagyunk nap mint nap azóta, mióta megjelent az első koronavírusos eset. Vagy nálunk vagyunk, vagy a barátnőmnél. Barátnőmnél nincs eléggé magánéletünk, és azért jobban nálunk otthon szeretnék lenni a barátnőmmel, mert nálunk nagyobb a hely, egyedül lehetünk a szobában.

Én szeretném, hogy nálunk lennénk gyakrabban, mint a barátnőmnél. De ami folyik otthon azt már a barátnőm nem bírja pszichikailag az egészet ami nálunk zajlik. A barátnőm egészségügyi főiskolára jár, nővérkének van kitanulva. A nagymamámnak áttétek vannak a csontjain, a hátán, lábain, kezein. Járt sugarakra, megkapta az összes 10 sugarat, most mennek 1 hét múlva vérvételre. Na és a nagymamám szerette tudni, hogy milyen az eredményei a sugaraktól. Akkor a barátnőm elolvasta a papírokat, és azt mondta, hogy gyengék a csontjai, vigyázni kell nehogy leesik mert akkor eltörhet a csontjai. És a nagyapa még a nagymama sírtak hogy áttét van az egész testében és áttétet nem is mondott a barátnőm. Így át forgassák a szavakat és a semmiből csinálnak problémát. Aztán a barátnőm lement a szobába, és az anyám ment le a szobába és csinálni cirkuszt a barátnőmmel. Hogy többet nem fog neki semmit mondani az anyum stb. Barátnőm azt mondja hogy ő olyat nem is mondott. Nálunk a családban egyértelmű, hogy mindenki kitalálja amit nem is mondott a másik és óriási problémát tudnak abból csinálni.



Múltkor az anyám össze veszett az apummal. Mert hogy sokat fogyaszt sört, már alkoholistát csinálnak belőle, és naponta csak 2 sört iszik meg. Tönkre teszik őt főleg az anyám. Mindent megcsinál az apám a ház körül, vagy a kertben egyszóval le a kalappal, de akkor is kevés, és az van neki mondva, hogy nem csinál semmit. Most mivel áttét van a nagymamám csontjain most megállt a világ, nem lehet menni koncertre se sehova mert nehogy megfertőzik a nagymama. Apámat már ilyen élet nem érdekli. Múltkor össze veszett az anyámmal és elment hazulról. Az anyám felhívta rövid időn belül engemet (mert akkor a barátnőmnél voltam), apum nővérét, nagymamám testvéreit. Szóval az egész családot hogy az apu elment hogy miért csinálja ezt. Jól tette, én sem bírnám ki az ő helyében. Hogy én végettem és a nővérem végett jött vissza, amúgy már végzett volna magával. Így mondta nekem az apám.

De hogy az anyám nővérének a férje iszik többet mint az apám, semmiben nem segít a feleségének, az rendben van. Az apám mindent megcsinál és még annál rosszabb. Vagy az anyám bátyja nem csinál úgyszintén semmit és az rendben van. De mindig az apám lesz a legrosszabb.


A barátnőmnek mondta az anyám bátyjának a felesége, hogy ő itt nem bírná ki. Hogy minden hülyeségből csinálnak nagy problémát.


A barátnőm akar szakítani velem az anyám végett, és amit csinálnak, hogy beszélnek máskire de mikor idejön az a személy akire beszélnek akkor nem mindanak neki semmit, át forgassák az ember szavait, anyámnak van valamilyen egészségügyi problémája maskin adja ki a dühét. Pedig mindenki neki segít mindenben és úgy is kevés, úgy is rossz. Múltkor picit össze kaptunk mi is a barátnőmmel és az anyám azt mondja hogy már úgy lássa hogy nem leszünk már sokat együtt. Ilyeneket mond a barátnőmnek ilyeneket. Tudjátok mit. A barátnőm ezt elmondta az összes barátnőinek és azt mondták hogy ők nem bírnak ki nálam. És többen mondták.


Mi a véleményetek erről?

Csak én dolgozom, barátnőm még tanul.

Miért tesznek tönkre mindenkit?


2022. júl. 25. 09:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
67%

Én is kidobtalak volna, mert kell a fenének ilyen stressz, amit a családod okoz.


Bocs, én ki is dobtam az exemet, mert képtelen volt kiállni... hát, magáért sem tudott :D, nem hogy értem.

2022. júl. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Anyád mellett senki ember nem bírná ki, amíg ő él, ha vele laksz, sose lesz kapcsolatod.
2022. aug. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!