Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg bunkóság volt vagy én...

Tényleg bunkóság volt vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Alapsztori annyi, hogy a feleségemmel babát szeretnénk, de közel 2 év sikertelenség után orvoshoz fordultunk. Még az elején vagyunk, néhány konzultáció és rutin vizsgálat volt, de konkrétumok még nincsenek.


Annyit tud a család, hogy már egy ideje szeretnénk, nem bonyolult összerakni, hogy mi a helyzet, de nem firtatjuk.

Hétvégi grillezésnél azért csak kierőszakoskodták a témát, elvégre 1, ennél nincs jobb téma grillezéshez

2, lehet min csámcsogni

Aztán egyszer csak bumm, az egyik családtagom, AZ ENYÉM, ledobja a bombát és ilyet talál mondani a feleségemnek: nyugodj meg drágám, biztos nem veled van a gond.

Elnézést, micsoda?? Nem rendeztem jelenetet, de iszonyúan kiakadtam tőle. Már eleve a téma is feszélyez, de ez van, csináljuk tovább, de még ha így is lenne, hát hogy mondhat valaki ilyet?

Hazafelé jövet a kocsiban a feleségemnek bejelentettem, hogy ez a kedves családtag számomra már nem létezik, mert ez annyira aljas és övönaluli volt.

Szerinte kicsit túl gondolom, biztos nem akart ezzel megbántani, csak őt megnyugtatni, ésatöbbi..

Nem vagyok az a sértődős, sőt általában nem is nagyon adok mások véleményére, de ezzel sikerült megbántania.

Mit gondoltok, igaza van a feleségemnek és nagyobb jelentőséget tulajdonítok ennek, mint ami?



2022. júl. 27. 21:24
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
28%
Amennyi düh van benned nem is csodálkozom hogy nem tudsz gyereket csinálni. El kéne engedni ezt a fene nagy egót és összejönne a baba.
2022. júl. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
88%

Azért ez szerintem is kicsit erős a pláne hogy te rokonod. Én helyben lebaxtam volna hogy mégis a mi a péniszt képzel.

De mostmár késő bánat. Legközelebb ne gondolj ra ha családi banzájt rendezel ha van képe megkérdezni miért akkor finoman jelezd,hogy biztosan veled van a hiba amiért elfelejtetted.

2022. júl. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem neked szánta ezt a mondatot. Csak ostoba módon átgondolatlanul akarta nyugtatni a feleségedet. Igazából egy ostoba félrement nyelvbotlás szerintem. Amúgy bocsi az indiszkrét kérdésért, de téged is kivizsgáltak, mielőtt fájdalmas beavatkozásokon és veszélyes hormonkezeléseken megy át a feleséged?
2022. júl. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim válasza:
86%
Érthető a haragod, hiszen érzékeny téma, de egy biztos, nem a feleséged mondta ezt, ne törődj a családtagod véleményével, de ne is a feleségeden vezesd le semmilyen módon ezt. Viszont én is egyet értek az első válaszolóval. Ha ideges vagy, nem fog összejönni. Ne érdekeljen ki mit mond.
2022. júl. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
72%
Lehet várandósság miatt érzékenyebb vagyok, de ez bunkó volt és átgondolatlan nagyon...következőre figyelmeztetném, hogy hé, figyelj mit mondasz...
2022. júl. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

3


Vázolta a doki, hogy mik a teendőim. Eddig 3 különböző helyen voltam magánlaborban, volt már "vizit" és jövőhéten megyek spermavizsgálatra, amiből kell majd még egy. Ezután jöhet a többi.

Ez így elég?

2022. júl. 27. 21:38
 7/46 anonim ***** válasza:
87%
Ez tényleg hatalmas nagy taplóság. Egyébként én sem hoznám fel magamtól ezt a teherbeesési, gyerekvállalási témát, szerintem abszolút magáügy -hacsak az érintettek fel nem hozzák maguktól-, de egy ilyet mondani, egyenesen undorító. Én lazán megmondtam volna neki, hogy menjen haza, vagy legalábbis a hátralévő időben maradjon kussba.
2022. júl. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

Bizonyára a kérdésből nem ez jön le, de általában nyugodt természetű vagyok, de ez annyira felhúzott. Nincs is még eredmény se diagnózis, meg amúgy sincs hozzá köze, akkor hogy állapíthat meg ilyesmit?

Csak ez idegesít.

2022. júl. 27. 21:43
 9/46 anonim ***** válasza:
98%
szerintem is inkább csak az lehetett benne, hogy a feleségedet nyugtassa, de van akibe nem szorult elég intuíció..
2022. júl. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
65%

Nem értem a haragod. Szerintem ezen semmi bántó nem volt, mert benne lehet a pakliban, hogy akár igaza is van. Mondjuk én megkérdeztem volna, miért gondolja ahogy.

Nincs még eredmény, de akár te is lehetsz a hunyó.. És akkor mi van?

Vagy te már elkönyvelted, hogy biztos a feleségednél van a baj?


Egy kicsit visszább kellene venni abból a fene nagy egoból.

Fordítani egyet a gondolkodáson.

Hidd el, semmi szégyelni való nincs ebben, és hibáztatni meg senkit sem kell.


Akár az is lehet, hogy mindketten egészségesek vagytok, csak nem passzoltok. Ilyen rengeteg van.


Mi is 2 évet vártunk az első gyermekünkre. Mi tudtuk, hogy nálam van baj, de ettől függetlenül férjem is ki lett vizsgálva. Ő nem dőlt a kardjába, még a spermavizsgálat miatt sem.

Rengeteg pár küzd ilyen olyan gonddal. Nem ti vagytok az elsők, sem az utolsók.

2022. júl. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!