Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg bunkóság volt vagy én...

Tényleg bunkóság volt vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Alapsztori annyi, hogy a feleségemmel babát szeretnénk, de közel 2 év sikertelenség után orvoshoz fordultunk. Még az elején vagyunk, néhány konzultáció és rutin vizsgálat volt, de konkrétumok még nincsenek.


Annyit tud a család, hogy már egy ideje szeretnénk, nem bonyolult összerakni, hogy mi a helyzet, de nem firtatjuk.

Hétvégi grillezésnél azért csak kierőszakoskodták a témát, elvégre 1, ennél nincs jobb téma grillezéshez

2, lehet min csámcsogni

Aztán egyszer csak bumm, az egyik családtagom, AZ ENYÉM, ledobja a bombát és ilyet talál mondani a feleségemnek: nyugodj meg drágám, biztos nem veled van a gond.

Elnézést, micsoda?? Nem rendeztem jelenetet, de iszonyúan kiakadtam tőle. Már eleve a téma is feszélyez, de ez van, csináljuk tovább, de még ha így is lenne, hát hogy mondhat valaki ilyet?

Hazafelé jövet a kocsiban a feleségemnek bejelentettem, hogy ez a kedves családtag számomra már nem létezik, mert ez annyira aljas és övönaluli volt.

Szerinte kicsit túl gondolom, biztos nem akart ezzel megbántani, csak őt megnyugtatni, ésatöbbi..

Nem vagyok az a sértődős, sőt általában nem is nagyon adok mások véleményére, de ezzel sikerült megbántania.

Mit gondoltok, igaza van a feleségemnek és nagyobb jelentőséget tulajdonítok ennek, mint ami?



2022. júl. 27. 21:24
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

10


Egy szóval sem mondtam, hogy a feleségemmel van a baj, ne forgasd ki, kérlek.

Ha nálam van a gond, akkor elfogadom és teljes vállszélességgel megteszek mindent, hogy sikerüljön, de amíg ez nem bizonyososik be, ne találgassunk már.. Jó hogy nem sorsot húzunk, nem?

2022. júl. 27. 21:50
 12/46 anonim ***** válasza:
70%

10es, persze, lehet nála a probléma akár, de komolyan nem érted, mi a gond azzal, hogy burkoltan azt mondták, hogy:" nyugi, biztos a másik féllel van gond"?

Így kijelentve jogosan esett neki rosszul...

2022. júl. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
72%
10-es, szerintem te egyáltalán nem értetted meg, mi is a probléma a kérdezőnek.
2022. júl. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
88%

Ezért kell az alábbi dolgok egyikét mondani azoknak, akik kérdezősködnek:

1. Semmi közöd hozzá

2. Majd jön, ha akar

3. Majd ha közöd lesz hozzá, szólunk

Vagy bármi ilyet. Imádom amikor az emberek más nemi szervéről és szexuális életéről kérdezik az embert. Semmi közük hozzá.

2022. júl. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem is a feleséged szerette volna nyugtatni, csak nem gondolt bele, hogy ha nem vele, akkor veled van gond. Előbb beszélt, mint gondolkodott, de szerintem ez véletlen is lehet.

Okozhatja az is, hogy ha várat magára a gyermekáldás, sokan (nemtől függetlenül) leszólják az anyát, hogy gyereket se tud szülni. Holott lehet az ok más is, de valahogy mégis először a nő kerül meddőségi centrumba, mégis az merül fel sokakban, hogy gond lehet a nővel.

2022. júl. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
69%

Mert én nem gondolom ezt bántónak. Mert benne van a pakliban. 50-50 %


Az vajon megfordult a fejedben, hogy a feleségedet akarta jobb kedvre deríteni?

2022. júl. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
50%
Addig gondolod így, amíg neked nem mondanak ilyet...
2022. júl. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
97%
A feleségednek adok igazat, de az a családtag tarthatta volna a száját. Nem hiszem hogy a te hibáztatásod volt a cél a megjegyzéssel.
2022. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
78%

17#

Ha figyelmesen olvastál volna.. Mi 2 évet vártunk az első gyerekre, és nálam volt baj - nő létemre.. Azóta 3 gyermekünk van.

2022. júl. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
95%

Nekem olyan ismerős is van, ahol egyikkel sincs gond orvosilag, minden értékük szuper, mégis kellett az inszemináció, mert természetes úton nem jött össze.

Szóval nem kell, hogy bármelyikőtöknél gond legyen.

A rokonod te ismered, hogy szándékosan téged akart-e megbántani, vagy csak bénán fogalmazott, és a feleséged akarta vígasztalni. Én gyerekes sértődés helyett megbeszélném vele, hogy ez szarul esett, mert érzékeny téma számodra.

2022. júl. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!