Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én reagálom túl vagy...

Csak én reagálom túl vagy tényleg bunkóság volt?

Figyelt kérdés
A párommal beszélgettünk skypen keresztül. Távkapcsolatban ékünk, ritkán találkozunk mostanság és most is csak fél 1 órát tudtunk max beszélgetni egymással egy napon. Hallottam hogy az anyukája hazajön a háttérből és telefonál. Majd bejön a párom szobájába, és mintha mi itt sem lennénk elkezd telefonálni tovább mintha mi sem történt volna. Semmi olyansmi hogy szia bocsi zavarlak, itt kell telefonálnom. Látta hogy skypolunk, mert mondta a párom hogy épp velem beszél, de csak vállat volt. Ezt a párom mesélte. Aztán addig abbahagytuk a beszélgetést , és észrevettem hogy kb 15 percen keresztül még ott beszél az anyja telefonon, és a párom rákérdez hogy nem mész ki kérlek a konyhába mert alig van időnk, és ez fontos. Ő erre : Nem. Le@arom mit csináltok. Én meg letettem, mert ideges lettem. Elvileg a párom összeveszett vele és szerinte mi reagáljuk túl, meg ő van megsértődve hogy már telefonálni sem lehet a házban ha nincs térerő. Hát nem tudom, lehet engem neveltek rosszul, de az anyukám, tesóm szobájába mindig bekopogok, és megkérdezem hogy zavarom e, vagy telefonálhatok e itt. Semmi megbánás nem volt rajta. Mintha direkt csinálná hogy mindent megtehet mert ő a nagy valaki. (Folyamatosan főnösködik ) az anyja mindig ilyen volt, ezért megyek keveset hozzá. Csak azt hittem legalább ebből a szempontból normális. A párom apja meg nem mer vele szembeszállni,de panaszkodni mindig panaszkodik róla ha nincs otthon. Ezek miatt mindig az van amit ő szeretne, és megszokta hogy mindent megtehet. Ezt a párom is észreveszi , és neki is gondok vannak azzal hogy kiálljon magáért, ez miatt pszichológushoz is jár.

2017. nov. 13. 17:39
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Egyébként nem volt fontos hívása, sem munkahelyi, szimplán egy barátnőjével beszélt telefonon.
2017. nov. 13. 17:44
 2/19 anonim ***** válasza:
46%
Attól NEKI még fontos lehetett. Neked meg nem besértődni kellett volna, hanem később visszahívni a barátodat- hagy pukkadjon a mama ha csak zavarni akart titeket.
2017. nov. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Nem reagálod túl. Sem alul. Pont így kellett reagálnod.
2017. nov. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hát nekem is fontos volt a beszélgetésünk, és fontosabb dolgokról beszélgettünk minthogy Jaj megnézted már a mai szulejmán évadját, nem pont ezt mondta de valami hasonlót) . Később nem tudtunk már beszélni, mert be van osztva a napunk és így tudtuk összehozni. Amúgy nem mama, 45 sincs még.
2017. nov. 13. 17:50
 5/19 anonim ***** válasza:
18%
Kié a ház? Az anyjáé ? Akkor teljesen jogos,hogy oda megy és ott telefonál ahol akar. Ha nem tetszik el kell költöznie a fiúcskádnak, vagy fogja a mobilját és azon skypoljon vagy laptopon kint a réten.
2017. nov. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
5%

Teljesen normális, nézd meg itt az első jelenetet, aztán megérted..:)

https://www.youtube.com/watch?v=0cu1h0KFPPo

2017. nov. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen az apja nevén van, ő is ott lakik. Szerintem meg elég buta gondolkozás, hogy ha valakié a ház akkor zavarjuk a másikat csak mert megtehetem. Ha lesz gyerekem és az én nevemen van a ház nem fogom akkor sem zavarni, mert tudom hogy az az ő szobája.
2017. nov. 13. 17:57
 8/19 anonim ***** válasza:
71%
Hány évesek Vagytok, hogy fél órát tudtok csak naponta beszélni? Ezt nehéz elképzelni,hogy csak, akkor abban az időpontban tudtok beszélni fél órát naponta. Van telefon is és ezer más lehetőség ahol lehet beszélni (akár ingyen), de skypon is, nem kell gép előtt ülve és akkor nincs senki szobához kötve.
2017. nov. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
41%
"és fontosabb dolgokról beszélgettünk minthogy Jaj megnézted már a mai szulejmán évadját" Ismétlem: NEKI fontos lehetett. Ő nyilván azt gondolja a ti beszélgetésetekről, mit te az övéről: Semmi lényeges. Ne ítéljük már meg hogy a másiknak mennyire számít az a csevej.
2017. nov. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
41%
Így 14-16 évesen érthető, hogy ennyire tulreagalod
2017. nov. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!