Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Alíz, Sera vagy Vivien?...

Alíz, Sera vagy Vivien? Melyik a szebb?

Figyelt kérdés
Alíz és Sera tetszik nekem, az én nevem Vivien, és a párom szeretné ha lany lesz az én nevem kapja a baba, viszont én egyáltalán nem.
2022. aug. 1. 22:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
82%
Nekem abszolut idegen, hogy a szulo nevet kapja a gyerek. Ha lany, ha fiurol van szo. Ez a hagyomany nem nagyon tetszik, de ez szemelyes velemeny, amugy szep nev a Vivien. A Sera nekem abszolut nem tetszik, az Aliz se kulonosebben, de a ketto kozul inkabb az.
2022. aug. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
55%
Párod is elég unalmas lehet... Sera nevet életemben nem hallottam, de különlegesnek hat, az Alíz tetszik, a Vivien is szép, de szerintem hülyeség a saját nevünket adni a gyereknek, maximum második keresztnévnek oké
2022. aug. 2. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
10%

Vivien vagyok és utálom a nevem. Arról nem is beszélve hogy nagyon gyakori, így sokáig hátrafordultam az utcán mikor meghallottam hogy valaki kiejtette a száján.

Az Alíz tetszik, a Sera meg furcsa számomra.

2022. aug. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
24%
Az Aliz annyira uncsi szerintem.
2022. aug. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
83%

Sera - ról nekem a halkaja és az akváriumi felszerelések jutnak eszembe.


Alíz jobb

2022. aug. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
81%

15 megelozott, nekem is az ugrott be, hogy haltáp marka a Sera.

Erdelyben viszont volt egy Séra nevű ismerosom, az egy fokkal jobban hangzik, de ezek kozul inkabb az Alíz.

2022. aug. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
66%
Nekem ezek közül a Vivien tetszik a legjobban, de szerintem is jobb, ha saját neve van a kicsinek. Úgyhogy a maradék lehetőség közül az Alíz tetszik jobban.
2022. aug. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
86%
Ez a Sera egy név? Hogy mondod ki? Szérá, vagy ahogy leírják? Sose hallottam még róla.
2022. aug. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a Vivien tetszik legjobban, de én sem adnám a saját nevemet a gyereknek, ezért maradna az Alíz, az is szép. Ezt a Serát még életemben nem hallottam, de elég gagyi.
2022. aug. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem a Sera sz a SARAH lefordítva, de a Sarah név magyar megfelelője a Sára...
2022. aug. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!