Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is szebb Csősz...

Szerintetek is szebb Csősz Bogi mint Vasvari Vivien?

Figyelt kérdés
Szerintem merfoldekkel. Ez a Vasvari Vivien elbujhatna mellette.

2020. ápr. 27. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem a nagy noémi a legszebb mind közül, de ízlések és pofonok. éjjó ma folytatódik ez a hülyeség, ez lesz a napom fénypontja :D
2020. ápr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D
2020. ápr. 27. 15:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jól van megnyugodtam, tegnap már kezdtem aggódni hiszen egy kérdés se volt arról az ingyenélő rongy vasváriról, de ma ismét megkezdődött a spammolásuk a kategóriában szóval helyreállt a világ rendje.
2020. ápr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sokkal. Bogi természetes. A megnyilvánulása, egész lénye nőies, tud kommunikálni és értelmesen is.


Vivien csak károgni tud, káromkodni, buta, mint a föld, és ocsmány paplan szája van, 29 évesen szét van botoxolva az arca, feneke. Durva, hogy nem látja magát kivülről, hogy mennyire mű és mennyire nem nő.

Az erotikus munkás múltjáról ne is beszéljünk...

2020. máj. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!