Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Muszáj, hogy minden családtag...

Muszáj, hogy minden családtag jöjjön babalátogatóba?

Figyelt kérdés
Olyanok is jönni akarnak, akikkel gyerekkorom óta nem beszéltem, meg olyan, akit nyíltan nem is kedvelek, meg se kérdeztek amúgy, csak édesanyámnak mondták, akivel közös házba lakunk. Nem tudom, persze hagyomány meg minden, de én nem akarom hogy az első hetekbe mindenki idecsődüljön. És tényleg olyan rokonokról van szó, akikkel nem is tartom a kapcsolatot. Anyámnak hiába mondom, hogy nem akarom hogy jöjjenek, azt mondja ez a szokás.
2022. aug. 4. 01:32
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Ezenkívűl amúgy minden választ köszönök szépen:)
2022. aug. 4. 12:55
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Régi szokás az volt, hogy kaját vittek az anyukának, hogy ne kelljen főznie. De most már vendégségbe mennek, ami pofátlanság. Arra nincs szükség.
2022. aug. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, régen komatálat hoztak, gyerekágy alatt még az ágyból sem kellett felkelnie a nőnek, nem hogy vendégeket ugráljon körbe.
2022. aug. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!