Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor legyen az a szép csók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor legyen az a szép csók?

Figyelt kérdés
Szóval,járok egy fiúval,de évzárón jöttünk össze,akkor kérdezte meg,hogy lennék-e barátnője,és mivel ők aznap elutaztak ezért még nem tudtunk találkozni azóta,viszont facebook-on mindig írogat ilyen aranyos dolgokat az üzifalamra,meg sms-ezünk.Most fogunk úgy igazán találkozni "először"(azért raktam idézőjelbe,mert persze suliban is beszélgettünk,hülyéskedtünk,mentem vele ide-oda,de így randiként először)és arra lennék kíváncsi,hogy mikor meglátom,akkor oda menjek hozzá és csókolózzunk(nyelves) vagy ez túl tolakodás, vagy akkor legyen,amikor ülünk csendben egymás mellett,magyarul úgy mint egy ilyen romantikus filmben.Nem ez az első csókom,nem vagyok kezdő,és tényleg,hát úgymond "járunk" csak nem tudom,hogy kéne intézni.Kérlek csak az írjon,aki normális választ tud adni.
2011. jún. 22. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a srácra! Majd ő intézkedik először.
2011. jún. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
jön magától. de köszönésnek semmiképp ne nyelvessel nyissál... 18L
2011. jún. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi,aranyosak vagytok,de nem fog esetleg hülyén kijönni? :|

mert nagyon szeretjük egymást,minden nap beszélgetünk,csak még nem sikerült összedobni találkozást.

2011. jún. 22. 13:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is most jöttem össze egy pasival( már 1 éve ismerjük egyímást, de ez az elsó randink), mi egy óra múlva fogunk talákoznu.. én azon gondolkodok, hogy adjek-e puszit neki, vagy nem? Szerintem te se nyelvessel kezdj!
2011. jún. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

előttem szólónak:

jártok de még a puszin is gondolkodnod kell? az kiábrándító


kérdezőnek:

nyilván ne nyelvessel kezdj..elég a végén búcsúként o.O

szájra puszi bőven elég!

2011. jún. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"előtted szóló" vagyok: és még nem járunk...
2011. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!