Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted milyen egy ideális...

Szerinted milyen egy ideális 3 éves kapcsolat?

Figyelt kérdés
A pár csak 7végente tud találkozni, felváltva mennek egymáshoz,még egyetemisták.Milyen lenne ideális esetbe ez a kapcsolat?Hogy viselkednének egymással, egymás családjával?Milyen terveik lennének?...
2010. szept. 25. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Én a párommal 3 éve és pár hete vagyunk együtt. Egy városban lakunk, minden nap találkozunk, és szinte majdnem mindig itt alszik nálam. Számunkra az a kapcsolat ha minden nap együtt vagyunk=), igaz általában csak este 7körül találkozunk,de hát itt alszik és kész. Hét közbe is gyakran megyünk a barátainkkal itt a városban egyik másik kajáldába, moziba vagy billiárdozni, de hétvégente is sokat megyünk ide oda. Anyukámmal élek, nagyon bírják egymást, jól kijönnek, a barátom sokat segít nálunk a ház körül.Apukámmal szinte haverok=)

Én a szüleivel szintén jól kijövök, mindig hívnak ők is ha mennek valahova.Most szüretelni mentem velük, utána együtt evett a hatalmas család.

A terveink összefonódnak, eljegyzés már megvolt nyáron. Amikor elvégzi az egyetemet összeházasodunk. A közös megtakarításainkból meg a szüleink révén pedig építtetünk egy házat és beköltözünk, de ezt így egymással párhuzamosan. Nászút gyanánt beutazzuk európát autóval, de ha úgy alakul tovább is elmegyünk.

Hát nekünk ilyen=)

2010. szept. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem, én 20L, ő 24 F
2010. szept. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Mi még nem vagyunk csak 2 és fél évesek, de ha jó akkor ezt is leírom.Mi egy suliba járunk, minden hétköznap látjuk egymást.Szünetekben együtt vagyunk, ő a haverjaival én meg vele.Hétvégén ált. csak 1 nap találkozunk, hétköznap du. max 2 órát vagyunk együtt/nap.

Szüleimmel jól kijön, bár nem az a nagy puszipajtás kapcsolat, de nem utálják egymást.Én az ő szüleivel nagyon jóba vagyok.Az ő szülei nagyon rendesek.

Terveink vannak...hosszútávra.El akar jegyezni ha 3 évesek leszünk.Aztán egyetem, aztán esküvő, baba...:)Hát így tervezzük.Bár még nagyon fiatalok vagyunk.:S

Remélem azért tudtam segíteni. 16/L + 18/F

2010. szept. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igény szerint... Nincs ideális. Olyan kell, ami konkrétan neked és a párodnak jó.

Mi dec-ben lesz 3 éve, hogy megismerkedtünk, és május óta házasok vagyunk. De tök más a helyzet, mert mi nem csak hétvégén találkozgattunk és már nem vagyunk egyetemisták.

Én az elejétől házassággal végződő kapcsolatot kerestem, és ezt meg is mondtam (lásd tervek). Persze nem úgy, hogy vegyél el most azonnal és kész, hanem azt gondolom, hogy ha valaki komolyan gondolja velem, kötelezze el magát, ha meg nem, akkor nincs harag, de ne raboljuk egymás idejét fölöslegesen, mert nem ugyanazt várjuk a kapcsolattól. Az pedig nagy hiba, ha nem közösek a tervek. Kell időt hagyni, amíg eldől, hogy működik-e a dolog, nem kell 3 hónap után eljegyzés meg esküvő, de évek alatt igen. De mondom, más helyzetben vagyunk.

2010. okt. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!