Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik ideális...

Szerintetek létezik ideális anyós-meny kapcsolat?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!
2010. szept. 17. 22:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Ez főként akkor szokott lenni ha valakinek a tulajdon anyja keseríti meg az életét, vagy nem jó a kapcsolatuk. Valamint az anyós nyitott, és nem avatkozik bele a dolgokba.
2010. szept. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
39%
Létezik. Csak sajna kevés a fiatal, és nem hisztis, idegbeteg, irigy nő. Ja és nem anyós vagyok de szánalmasnak tartom ezt a gyűlölködést ami egyre jobban elfajul mostanában...
2010. szept. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem csak a mesében. Vagy nagyon ritka. A legtöbb fiús anya annyira ragaszkodik a fiához, hogy egy nő sem elég jó hozzá, és a fiúk is nehezen jönnek el anyuci szoknyája mellől, emiatt meg konfliktusforrás egy nő az oldalán. A menynek is és az anyósnak is nagyon belevalónak és jófejnek kell lennie, és szerintem ilyenek ritkán akadnak össze.
2010. szept. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
74%
Nem jellemző, árnyoldalak mindig vannak. Olyan van, hogy szeretitek egymást az anyóssal de akkor se tudnál vele lakni az mindent elrontana.
2010. szept. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
95%

Attól függ, hogy mit értesz ideális alatt.

Az anyósommal sosem volt semmi bajom, meg neki sem velem, mindketten kölcsönösen tiszteletben tartottuk a másikat, és szeretetteljes kapcsolatunk volt.

Évekig éltünk egy lakásban (két szobás, közös konyha, fürdö), és egyszer sem vesztünk össze. Ha néha más véleményen voltunk, akkor megbeszéltük és vagy közös nevezöre jutottunk, vagy abban maradtunk, hogy mindenkiúgy csinálja a dolgot, ahogy neki tetszik.

Sajnos idöközben meghalt, de még a mai napig is elszomorodok, ha eszembe jut.

2010. szept. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
84%
Hát az én anyósom mindig mellém áll,a fiával szemben és támogat amiben tud,apósommal együtt,nem mondom,hogy nem volt soha összetűzés,de akkor bocsánatot kért mert nem volt igaza,én ezt becsülöm.
2010. szept. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
85%
Létezik! Tudom, hogy szerencsés vagyok, de a világ legjobb férje mellé a világ legjobb anyósát kaptam. Persze van, hogy nem vagyunk egy véleményen, de tiszteletben tartjuk a másikat és szeretetteli kapcsolatunk van, mindenben segítünk egymásnak. S mióta sajnos meghalt apósom, azóta még szorosabb a kapcsolatunk, mert tudom és érzem, hogy mi maradtunk csak a családja. Ja és nem kezdeti rózsaszín ködről beszélek, 10 éve vagyunk együtt a párommal, s éltünk is együtt a szüleivel egy ideig.
2010. szept. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
39%
Azt hittem, a mi viszonyunk ilyen (bár még nem vagyunk házasok a barátommal), de kibújt a szög a zsákból. Áskálódó, rosszindulatú vén boszorkány, aki nem tudja feldolgozni, hogy nem ő az első a fia életében. Pedig én mindent megtettem a jó kapcsolat kialakítása érdekében, de ő erre nem volt vevő.
2010. szept. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
67%
Létezik:exbarátom édesanyja egy szuper nő,egy hullámhosszon voltunk,laza volt ő is,én is,fel sem merült féltékenykedés vagy bármi.Viszont többségében csak olyan anyósjelölteket láttam,akik imádták a fiukat,nem tudtak róla leszakadni,és szinte kiszolgálták a gyereket.Na ez már visszataszító.
2010. szept. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
60%

Én is azt hittem,hogy tök jófej.Nagyon bírtam,hosszú ideig,egészen a közelmúltig.Tulajdonképpen először nem is a saját bőrömön kezdtem megtapasztalni,hogy valami nem oké vele,hanem amikor már az utóbbi időben kezdte magát elengedni akkor is,amikor ott voltam és ordibált a férjével mindenért...Aztán összevesztünk a párommal és nekem állt...pedig jól tudja,milyen a párom,mert ha "kitör",akkor vele is ugyanazt csinálja(végül is ő rontotta el,mert mindent ráhagyott).Szóval egy a lényeg,az ő fia mindent megtehet(jogosan)de én semmit.Persze amikor fordul a kocka és ők vesznek össze(ő és a párom),akkor meg a férjének áll,hogy mért nem nevelte meg anno,meg akkor tudja hangoztatni,hogy látja,hogy nekem van igazam...erről ennyit.

Én nem azt mondom,hogy nincs jó anyós,hanem azt,hogy kevés a normális ember és szerintem inkább ez az oka,hogy a meny-anyós viszonyok ennyire rosszak.

2010. szept. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!