Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, egy komoly kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, egy komoly kapcsolat kialakulásakor tudni szeretnétek, hogy hány sráccal feküdt le addig a lány? És mi az 'ideális' szám egy 22-24 éves lány esetében?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétel , szóval nem emiatt lesz a kapcsolat komoly, hoyg ezt tudom. A szám meg.. ha rendes a lány 5 alatt, ha nem rendes, akkor 100 alatti szám. Úgy értem ez hülyeség:D Nincs sztem olyan h ideális szám... 20/F -Sz-
2010. okt. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igazából nem tudom, hogy jó-e ezt tudni. Én annak idején azt szerettem volna, ha senkivel előttem nem fekszik le, de nem úgy alakult, kicsit meglepődtem amikor megtudtam, hogy mennyi volt, de mivel szerettem, ezek után a dolgot már csak magamban kellett lerendeznem, mert kicsit rombolta a büszkeségem. Aztán már túl vagyok rajta, és igazából mindent szeretnék megadni neki, amit tudok.

De ha nem kérdez rá, ne hozakodj fel a témával, mert azt nem minden fiú szereti, ha ezzel dicsekszik egy lány. Rosszul eshet.

2010. okt. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja és 21F, az előző voltam
2010. okt. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Engem igazából nem érdekelt sohasem hogy elöttem hányan látogatták meg az "oduját" :)

Lényeg hogy betegséget ne hordozzon :P

2010. okt. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nem olyan jó ezt tudni, inkább később derüljön ki, amikor már kialakult a szerelem, és akkor talán nem annyira zavaró, akármennyi is az a szám. Az ideális szám egy lánynak szerintem 2-3. Ha ilyen 10 fölötti, akkor elég nehéz lesz elhitetni a pasival, hogy nem egy büdös r.ibanc, aki fűvel fával megcsalná.

Legalább is szerintem.

21/L

2010. okt. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Na megnézném az a szingli 24 éves lányt, akinek 2-3 pasival volt dolga eddig összesen...

Tehát utolsó szerinted aki 10-nél több pasival volt 24 éves korára az rib@nc. Hát ez is egy nézet, de a pasik korántsem hiszik ezt. Hangsúlyozom, nem 16 éves lánykákról van szó, hanem felnőtt nőkről. Számomra egyáltalán nem nehéz "elhitetni" a barátommal hogy nem vagyok ribi, pedig több mint 10 pasival voltam eddig. Egyszerűen rá kell nézni egy nőre, látszik rajta hogy komolyan gondolkodik-e, normális-e, vagy ordenálé esetleg nagyon kihívóan öltözködik, viselkedik.

Szerintem ezekből lehet leszűrni hogy valaki ribi-e, nem pedig egy számból.

2010. okt. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát ha te már a csajnak csak azt nézed h eddig hány pasival feküdt le az már régen rossz...:Saz a múltja,miért akarod felhánytorgatni?ha jó lány volt,ha nem,megváltozhatott....viszont egy ilyen kérdéssel vagy későbbi gyanúsítgatással,vádolgatással mindent el leht rontani....:S
2010. okt. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!