Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerettem volna egy meglepetés...

Szerettem volna egy meglepetést a férjemnek, de minden ajándékomat kipuhatolta. Most hogyan lepjem meg? Pénzem már nem nagyon van drága ajándékra!

Figyelt kérdés
Vettem neki először egy kormányvédőt, amit az apukája segített kiválasztani, Őt ki is faggatta, így már nem meglepetés. Aztán egy autós táska következett, amit megtalált. Következőnek kapott egy Cd-állványt, amit a testvére árult el, utolsó ajándéknak vettem egy akkus fúrót, amit Apukám "ejtett el" neki.
2008. dec. 22. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt úgy intézem , hogy egyedül veszem az ajándékot és még véletlenül se mondom el senkinek és nem teszek célzásokat sem elejtett megjegyzéseket.Legközelebb talán tedd ezt te is.Amúgy meg lehet hogy a párodnak nem a meglepetés hanem az ajándék a lényeg.Nálunk nincs pénz komoly ajándékokra így apróságokat,jelzéseket adunk egymásnak (kulcstartó,vicces alsónaci...)
2008. dec. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Legközelebb én is úgy teszek! Most egy kicsit mérges vok Rá!!!
2008. dec. 22. 13:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki egy vicces levelet, amiben a Jézuska vagy Télapó, vagy aki nálatok a karácsonyi ajándékot "hozza", megdorgálja őt az ajándékok kileséséért. Csomagold be és hangosan olvastasd fel vele karácsony este.
2008. dec. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ez nagyon Tuti ötlet!

Köszönöm! MÁr neki is állok!!!

2008. dec. 22. 14:03
 5/10 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy csak onnan akarta megközelíteni a dolgot, hogy te mit vettél neki, illetve mennyit költöttél rá, mert akkor ő is annak megfelelően választ neked ajándékot. Amúgy meg neálunk sem lesz kézzelfogható ajándék, nagyon pénzszűkében állunk, ezért a férjem "szolgáltatást" kért karácsony estére... szóval, így is meglepheted még a férjed (ha megérdemli...)
2008. dec. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Különleges menüt állítottam neki össze szentestére, de a hűtő tetején maradt a noteszom és ezt is megtudta. Kétségbe vok esve! Nem tudom, hogy egyéb szolgáltatást megérdemel e ezek után? A levelet megírtam. Még borítékot is címeztem neki Jézuska nevében, megkérem majd az anyósom, hogy adja át neki ajándékozáskor!
2008. dec. 22. 15:08
 7/10 anonim válasza:
100%
Szia!Ez az ötlet nekem is tetszik de sajnos én ilyenben nemvagyok túl kreatív... :((( Tudnál segíteni ha te már megírtad? Csak felsorolás szintjén, milyen poénos dolgokat lehet bele írni mert én ilyen téren elég suta vagyok...Akár priviben is ha benne vagy.Ne haragudj a szemtelenségemért csak semmi ötletem...:((
2008. dec. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ezt írtam:

Kedves ...!

Azért írok neked, mert úgy értesültem, hogy nagyon rossz voltál. Feleséged elpanaszolta, hogy kiderítettél minden kis meglepetést, pedig Ő emlékezetessé szerette volna tenni a karácsonyt, amit Te nagyon elrontottál. Ezért azt a büntetést találtam ki neked, hogy ezen levelem olvasd fel az egész család előtt, hogy Ők is lássák, milyen csintalan fiú vagy.

Üdvözlettel: Jézuska

Uti.: most értesültem a dolgokról és én is haragszom Rád! Még jó, hogy a nyúl elment telelni, mert neki is elmondtam volna. Télapó...

2008. dec. 22. 17:40
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki kipuhatolja és kukucskálja az ajándékokat az megérdemli hogy ne legyen meglepije Karácsonyra!

Ne csinálj semmit!

Talán rájön h nem jó móka és jövőre békén hagyja ezeket.

2008. dec. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Ez a levél nagyon eredeti,és szuper,én már nem vennék neki semmit,átadatnám a levelet,és mivel utána marha kínosan fogja magát érezni,olyan "szolgáltatást" nyújtanék neki,hogy jövőre semmi mást csak azt kérne...:D


Buja Karácsonyt!!!

2008. dec. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!