Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek hogy elfelejtsem,...

Mit tehetek hogy elfelejtsem, (mert nem hagyhatom ott a munkahelyem)?

Figyelt kérdés

Napi 12 órában együtt dolgozunk, és nem tudom kikerülni. Nagyon szimpatikus, okos hölgy, de kapcsolata van, és én öregnek érzem magam hozzá.

Azonban az érzés kínoz, szinte megtudnám... a barátját mikor megöleli megcsókolja. Őrülten féltékeny vagyok rá, s szeretném magam mellett tudni. De ugyanakkor tudom, hogy nem lehet. De ő jár a fejemben, próbáltam ismerkedni is de semmi.


2010. szept. 25. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát, itt csak a józan ész segíthet. rá hallgass, és ne a szívedre.
2010. szept. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre nem tudok mit mondani.Nagyon nehéz helyzet,tudom.Nagyon jól tudom.Én is kíváncsian várom a válaszokat!
2010. szept. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Mit lehet erre mondani? Ha valóban okos, akkor esetleg beszélj vele erről.
2010. szept. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Második vagyok.A munkahelyedet tényleg butaság lenne otthagyni.Ha már nem tudod kikerülni,alakíts ki Vele minimum egy jó baráti,vagy dumálgatós viszonyt.Ez a későbbiekben több szempontból is jól jöhet.

Viszont,ha nem tudsz Vele így jóban lenni,hogy nem lehet semmi,próbálj felvenni egy álarcot,mutasd magad megközelíthetetlennek,érzéketlennek.Talán így könnyebb.Talán...én már nem tudom.Mindenesetre átérzem a helyzetedet.Tudom,hogy milyen érzés ez.Ritka sz@r...

2010. szept. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!