Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más szingli 20-on éveseket is...

Más szingli 20-on éveseket is piszkálnak a szüleik?

Figyelt kérdés

Avagy:

-Mikor lesz már pasid?

-Mikor mutatsz be valakit?

-Mikor lesz végre randid?


Ehhez még hozzájön apám alpári stílusa aki olyanokat szól be, hogy azt sem tudom 22 éves létemre, hogy milyen dugni (különben...tudom...csak nem kötöttem az orrukra), akkor azzal jön, hogy sosem lesz családom, mert képtelen vagyok ismerkedni, meg azzal hogy biztos fèlek a pasiktól.

Ezeket nagyon cinikus, csúnya hangnemben mondja.

Egyébként is önbizalomhiányom van, ezért is nehézkes számomra az ismerkedés, ez meg napi szinten ezt nyomatja. Elköltözés nem opció, mert még tanulok és nem tudnám fenntartani magamat.


2022. szept. 26. 19:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%

Hát én nem most voltam huszonéves, de nálunk is ez volt a stílus:((( Főleg apám volt ilyen bunkó.

Viszont azt hittem, ez ma már nem divat a családon belül, és normálisabban állnak a fiatal-felnőtt szingli gyerekükhöz a szülők, sajnálom, hogy nem így van.

2022. szept. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
9%

"Elköltözés nem opció, mert még tanulok és nem tudnám fenntartani magamat."

De igen, opció. Nagyon sok huszonéves diákként is fenn tudja tartani magát - és cserébe nem kell az apja bunkó beszólásait hallgatnia.

Majd ha már jobban bánt, amiket mond, mint amennyire kényelmes otthon, a langymelegben, akkor le fogsz lépni.

2022. szept. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Én 30 vagyok, sose volt senkim (nincs semmi bajom, csak akiket ismerek azoknak nem én vagyok az esete), de szerencsére engem nem csesztetnek és a családom is elítéli azt, aki emiatt cseszteti a másikat.
2022. szept. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Igen, itt gyakorin biztos opció, de a mai árak mellett, diákmunkából képtelenség, max ha otthonról támogatnak mellé.

De ha én egyszer elköltözök, nem kapok támogatást. Szóval, nem, nem opció. És nem fogom kidolgozni a belemet éhbérért, hogy mellette kuporgassak és mindezek után vizsgázzak, szigorlatozzak. Nem egy könnyű szakon vagyok. Direkt azért írtam oda, hogy nehogy valaki az elköltözéssel jöjjön.

2022. szept. 26. 20:02
 5/17 anonim ***** válasza:
10%

"diákmunkából képtelenség, max ha otthonról támogatnak mellé"

Koleszhoz nem kell otthonról támogatás, ha diákmunkázol. Csak akarni kéne. De ezek szerint nem is olyan nagy a gond.

2022. szept. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Szerinted hogyan kapsz koleszt, ha a szüleid keresete meghaladja az x. összeget+abban a városban is laksz, ahol tanulsz?

Látom, te sem jártál egyetemre. A kérdés pedig NEM erről szólt. Ment a lepontozás.

2022. szept. 26. 20:06
 7/17 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk ebben az a legjobb, hogy ha lenne pasid, akkor meg az lenne a bajuk. Az ilyen szülőnek az a lényeg, hogy Te ne érezd jól magad a bőrödben. (Undorító, nekem nem a szüleim voltak ilyenek, hanem egy utált nagynéni, nem mellesleg életében nem volt pasija.)
2022. szept. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

36F vagyok.

Szüleim nem, de nagybátyàm mindig csesztet, amiért nincs és soha nem is volt bnőm.

Már annak örülök, amikor nem talàlkozok velük.

2022. szept. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Mondhattad volna szüleidnek hogy már volt egy két laza kapcsolatod hiszen ahogy írod volt egy pár alkalmid
2022. szept. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Csak épp semmi közük hozzá. Bár ma egy hajszál választott el attól, hogy az apáméval megegyező obszcén módon az orrára kössem.
2022. szept. 26. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!