Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kételkedtetek valaha abban,...

Kételkedtetek valaha abban, hogy alkalmasak vagyok-e párkapcsolatra? Akinek szinte mindig van/volt párkapcsolata, talán nem is érti mire gondolok (? )

Figyelt kérdés

Nem nevessetek ki, de van még olyan nő rajtam kívül, aki egyszerűen fél egy párkapcsolattól/nem tartja magát méltónak vagy alkalmasnak rá?


Elég rég vagyok egyedül, de csak most jöttem rá, hogy igazából tudat alatt kerülöm az egész dolgot, mert nem hiszem el, hogy nekem működhet. (Nem vagyok csúnya, sőt, és sok barátom van. Csak évek óta szingli....)


Olvasom itt a kérdéseket-válaszokat, és úgy látom, másnak természetes a párkapcsolatban élés, és ha egybe bele is bukik, természetes számára, hogy majd jön új stb. Jó Nektek, hogy így látjátok:-)Én vajon miért nem tudom?



2014. dec. 28. 23:12
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:

* vagyTok-e

Elírtam, bocs!

2014. dec. 28. 23:14
 2/33 anonim ***** válasza:
Én is úgy érzem, hogy alkalmatlan vagyok rá. Barátaim vannak, szeretnek, az emberektől is rendszeresen kapom a pozitív visszajelzéseket, de párkapcsolatot valahogy nem az, hogy nem tudok, csak egyszerűen mintha nem lenne olyan ember, aki nekem megfelelne.
2014. dec. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Második vagyok: Voltak már párkapcsolataim, hosszútávú is, de egyszerűen hihetetlen, hogy akármennyire is szeretek valamit, tudom, hogy nem fog örökké tartani.
2014. dec. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Van párom, de olyan sok lelki bajom van, hogy vért kell izzadnom, hogy ne veszítsem el emiatt. Nagyon szeretem, ő a mindenem, de sokszor úgy érzem, ez nem nekem való, nem vagyok elég jó.

21/L

2014. dec. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Tényleg, ezzel most hozzátettél a gondolataimhoz:-) Az az egyik legnagyobb félelmem, hogy elromlik, hogy nem tart örökké, hogy fájni fog, hogy....
2014. dec. 28. 23:24
 6/33 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, ha indiszkrét vagyok, de milyen lelki bajod van? Csak mert olyan fiatal vagy, és olyan szomorú ezt olvasni. Családdal kapcsolatos?
2014. dec. 28. 23:29
 7/33 anonim ***** válasza:
ilyet nem csak nők érezhetnek.
2014. dec. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, alkalmas vagyok-e arra, hogy párkapcsolatban éljek. De őszintén szólva nekem ez nem probléma, ha összejön valami, jó, ha meg évekig nincs semmi, én akkor is tök jól elvagyok, egyáltalán nem hiányzik a párkapcsolatban élés.
2014. dec. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Családdal is. Szüleim belém nevelték, hogy soha ne mondjam el senkinek a problémáim, emiatt elég sok konfliktusunk van a barátommal. Suliban mindig cikiztek a kis mellem és egyebek miatt, tehát nulla önbizalmam van, hasonlók.
2014. dec. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Érdekes módon nekem a külsőmmel nem volt gondom, pedig ritka ronda gyerek voltam (kövér, szemüveges stb). De ezt a problémát "elmulasztottam" 14 évesen. Nekem az agyamban lehet a gond:-9

2014. dec. 29. 00:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!