Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a 22 éves...

Normális, hogy a 22 éves lányomnak még sosem volt barátja és nem is törekszik emiatt különösebben?

Figyelt kérdés
A tanulás jobban leköti, szabadidejében is egyedül van. Közben szokott arról beszélni, hogy az élete folyamán szeretne családot, de semmit sem tesz ennek érdekében.
2022. szept. 30. 17:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Normális.
2022. szept. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
13%

Érdekes ez a gyakori, 2 napja meg egy "lány" írt ki a kérdést hogy a szülei nem hagyják békén mikor lesz már egy barátja, egyébként már sok alkalmija volt csak szülei nem tudnak róla.

Szóval, manapság a lányok 99% már nem szűz 22 évesen mégha sosem volt is barátjuk, alkalmira rendkivül nyitottak, szóval ilyen téren már valószinűleg a te lányodnak is van tapasztalata csak nem tudtok róla

2022. szept. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%

Juuuj, anyám rólam is meg van győződve, hogy soha nem volt senkim, sőt soha nem érdekelt senki, így lassan húsz évesen. Aztán csak mi ketten nem vagyunk olyan nexusban, hogy ezt megosszam vele. Olyan kapcsolatom meg nem volt, akit be lehetett volna mutatni.

Az van, hogy a lányod valószínűleg elfoglalt+introvertált. Esetleg nem keresi tudatosan a kapcsolatot, ha jön jön, ha nem nem. Én is így vagyok ezzel. Nem erőltetem a keresgélést, mert annak mindig kínos vége van. Nálam speciel olyan is volt, akit tanulás közben ismertem meg a könyvtárban. Simán lehet, hogy így fut bele valakibe.

2022. szept. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
74%

Annak örülj, hogy a tanulás jobban leköti.

Egyébként meg kitudja.. lehet volt már pár alkalmi/rövid távú kapcsolata, csak te nem tudsz róla. Szerintem elég felnőtt már ahhoz, hogy eldöntse mit szeretne és mikor :)

2022. szept. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
33%
Hát akkor én mit szóljak 34 évesen egyedülláloként??2017 óta egyedülállo férfi vagyok félek is hogy nem lessz már senkim,ne aggódj nem késetre semmiről,gondolom te de bánod hogy a tanulásra koncentrál
2022. szept. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
16%
Alkalmira rendkívül nyitott egy fiatal lány? Miért, mit tart értékesebbnek egy alkalmi kapcsolatban, mint egy szereteten és elköteleződésen alapuló kapcsolatban?
2022. szept. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Azért tetszik, hogy a szexközpontú társadalom inkább bevizionál neki egy kant, minthogy elfogadja, hogy nem akar baszni.
2022. szept. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
90%
Ez vicces. 27 éves koromban volt egy 22 éves barátnőm. Én voltam az első, akit bemutatott az apjának. Akkor voltunk 2 hónapja együtt. Szerinted mennyire volt ciki, amikor az apja négyszemközt arról papolt, hogy vigyázzak majd rá, mert ő úgy gondolta, hogy a lánya majd valamikor velem fogja elveszteni? Közben meg már rég túlestünk a dolgon, és nem én voltam az első neki. Sőt egy csomó új dolgot tanított nekem.
2022. szept. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Milyen új dolgokat?
2022. szept. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
93%

#9

Az nem ebbe a kategóriába tartozik.

2022. szept. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!