Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szónál ha a 22 éves...

Mit szónál ha a 22 éves egyetemista lányodnak egyszer csak a semmiből lenne pénze sok mindenre?

Figyelt kérdés
Nem mondaná meg honnan van, csak annyit, hogy diákmunkái szoktak lenni. De abból nem szed össze ennyi pénzt. új ruhák, új telefon és karácsonykor mindenkinek drágább ajándékokat vett. 1 éve szingli és sokat randizik. De attól félek ilyenkor nem randizni megy.. Mindig szépen kisminkeli magát. De kérdem én, első randira egy moziba szokás ez?
2017. dec. 25. 13:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Nagy valószinűséggel hogy a rosszlanyok(pont) hu oldalon megtalálod a lányod fényképét.
2017. dec. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
32%
Azt,hogy ő dolga,és örülnék neki,hogy ellátja magát,van pénze. Az ő dolga,honnan van pénze.
2017. dec. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%
Ha közeli ismerős, barát, családtag, megkérdezném. Ha más személy, akkor nem érdekelne, hiszen semmi közöm hozzá.
2017. dec. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
75%
Ismertem olyan egyetemista lányt aki annyira belejött hogy végzés után Németországban folytatta és ma meglepően gazdag. A kérdés inkább az hogy állásból miért nem lehet ilyen életszínvonalat elérni.
2017. dec. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%
Ha első randira, moziba nem sminkelne szépen akkor még is hova? Az alap, főleg egy annyi idősnél.Diákmunkából is sok ruhát, telefont, ilyesmit meg lehet venni.Majd kocsit vesz a "semmiből" akkor aggódj.
2017. dec. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%

Mindig szépen kisminkeli magát. De kérdem én, első randira egy moziba szokás ez?


Igen, szokás.

2017. dec. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
95%

A lányom egyetem mellett heti 20 órában dolgozik, 90 körül keres. Mellette ösztöndíj. Simán futja belőle ruhára, ajándékra.

Nem kell kvának lenni ahhoz, hogy valaki költhessen magára.

2017. dec. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%
7. Mi évfolyamunkon sem csinalta senki ezt. Lakótársaim árufeltöltőként dolgoztak, én étteremben. Sajnos mostanában divat lett az egyetemre járó lányokat megbélyegezni....
2017. dec. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
81%

Csúcscsajok, Rosszlányok, Beszámolók oldalakon nézz körül. Életkor és lakhely alapján keress rá. Ha Pesti vagy megszívtad mert 150 ilyen 20-22 éves Budapesti lányt fogsz körülbelül találni.


Kérdezz rá konkrétan, hogy prosti-e?

Ha megsértődik hát megsértődik, majd megbékél! :)

2017. dec. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Attól nem tartok, hogy prosti. Az nagyon durva lenne, nem olyan ő. Inkább valami idősebb támogatója akadhatott...
2017. dec. 25. 14:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!