Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a közeli rokonaim közül...

Ha a közeli rokonaim közül (szülők, nagyszülők, nagybácsik, stb) senki se érte meg a 60-at, sőt a legtöbb az 50-et se, akkor valószínűleg én se fogom?

Figyelt kérdés

Volt itt minden. Rák, szívbetegség, cukorbetegség, alkoholizmus, depresszió, stb.

Szóval jó eséllyel tuti örököltem valamit?


2022. okt. 9. 15:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%

"cukros vagyok meg magas vérnyomásos, csak szarok rá"


Akkor mi a bánatnak írsz ki erről kérdést?

2022. okt. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
11. Minek figyeljek rá, ha ígyis-úgyis meghalok 50 körül?
2022. okt. 9. 18:02
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért lesz ez a sorsod, mert nem foglalkozol vele.


Idefigyelj, az én apám 39 éves kora óta szed rendszeresen vérnyomáscsökkentőt. Vagyis előtte is szedett, csak nem rendszeresen. Természetesen azért szedett, mert orvos által megállapított magas vérnyomása volt, és az orvos írta fel a gyógyszert.

Most 81 éves!

És még tesz-vesz a kertben, sakkozik vagy kártyázik az unokájával, rövidebb sétákat tud tenni. Legutóbb anyukámmal együtt elmentek (vonattal) másik városba az osztálytalálkozójára.

És tud örülni 5 unokájának.


Ő valóban akar és tud is élni.

2022. okt. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek kérdező, ne szarj rá. Cukorbetegségbe és úgy önmagában magas vérnyomásban is meg lehet halni. A sport anyukámnak mindig segít. Kordában lehet tartani. Nagybátyám lábujját le kellett vágni a cukorbetegsége miatt... csak hogy elrettentő példát is mondjak.
2022. okt. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért a cukorbetegség és a magas vérnyomás nem egy halálos ítélet. Oda kell rá figyelni. Mert igen, ha az ember nem figyel oda, akkor a magas vérnyomás és a cukorbetegség is eléggé komoly egy dolog, viszont szerintem a magas vérnyomás és a cukorbetegség az pont az, amit kordában lehet tartani és lehet segíteni rajta. Jobban odafigyelni az étrendre, sportra, ha kell, akkor gyógyszer stb., és ha az ember odafigyel, akkor nem emiatt fog az ember meghalni.
2022. okt. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!