Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim ezt teljesen ignorál...

A szüleim ezt teljesen ignoráljàk, nem èrtik meg, de engem kicsit zavar és nem tudom hovà tenni?

Figyelt kérdés

Hosszu lesz ès bocsànat a nem rendes èkezetek miatt.

Már pàr ève kezdődött, hogy èjjeleként azt vettem èszre, hogy random dolgokat làttok este. Az van bennem, ha nem megyek ki rèmülve a szobàbôl ès nem csinàlok valamit, akkor valami nagy baj fog tôrtènni. Nem tudom elmondanni mi, az èrzèst, se tudom visszaadni. A szobàmat gyakran làtom màsik szinben ès vannak fura dolgok, de nem tudom megfogalmazni, de akkor sem èrtem csak rossz.


Nem csak èjjel van, nappal is tàmasnak meg, ekkor felüvôltôk, kirohannok, menekülôk. Az agyam leblokkol nincsenek èrtelmes gondolataim, nem tudom, ki vagyok mi vagyok, tiszta black out. Ekkor csak random meredek a levegöbe ès fèlek, hogy ott lesz a vègem ezektöl, amik megtàmadnak.

Nèha meg leesik, hogy ez marhasàg, akkor kivancsian figyelem, olyan mintha drogoznàk pedig nem is, arra gondolok, hogy a drogosok irigyelnènek, ha megtudnàk, hogy nekem ez megy drog nèlkül.

Ugy èrzem az emberi fantàzia hatàrtalan, akkor csodàlom, de nagyon sokszor kinoz. A meg nem èrtès senki felöl, meg ezek a tàmadàsok, ezek a lènyek, hogy a levegöt làtom szînesen, holott a jozan eszem tudja, hogy az nem lètezik, hohz a levego szînes legyen.


Prôbàltam elmondani a szuleimnek ezeket, meg egyeb tobbi dolgot, hogy rèmàlmaim vannak, attôl, hogy a nagybattyam bàntalnazott, mikor 6 voltam nem làtom az èlet èrtelmèt, üres, silàny semilyen az èlet a suli se megy meg az alvas se mert kînoznak ezek az emlèkek meg ez a megtàmadàsok.


16F



2022. okt. 13. 16:35
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Mit tett a család, amikor a nagybátyád bántalmazott és elmondtad a szüleidnek?

A nagybátyád még él?

2022. okt. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
86%
Osztályfőnökhöz (vagy más megértő tanárhoz) fordulnék, aztán iskolapszichológus, aki befog utalni a pszichiátriára. Ott meghallgatnak, kapsz egy tablettát amit napi 2x szedsz és ugyanolyan leszel majd, mint bárki más.
2022. okt. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Nem hittek nekem azt hittèk kamuzok. Soha nem hittek nekem, igen èl mèg.
2022. okt. 13. 16:44
 4/34 anonim ***** válasza:
91%

3: Elmennék orvoshoz is és rendőrségre is.


Ez rettenetes, nincs ennél rosszabb szerintem, amikor a szüleid nem a barátaid.

Van iskolapszichológus?

Vagy egy jó tanárod, akinek elmondhatnád?

Más rokonnal nem tudsz beszélni? Nagyszülők, stb.


Mit csinált egyébként ha nem vagyok indiszkrét?


Teljesen biztos, hogy másokkal is megtette már, esetleg próbálj sorstársakat keresni...

2022. okt. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
A pszichiàtria milyen? Mennyire rossz? A gyogyszerek mennyire okoznak függösèget?
2022. okt. 13. 16:48
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Pl. a Nane vonalat felhívhatod, nane.hu oldalon megtalálod.
2022. okt. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
5: Szerintem ezt nem gyógyszerrel fogják kezelni.
2022. okt. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Nem akarok rà gondolni. Nem szeretnèm leîrni.

Iskolapszichologus a suliban nincsen, tanàrhoz talàn fordulhatnàk, csalàdnak nem akarom elmondani, semelyikben nem bîzom. Sorstàrs… remèlem nem bàntott senki màst…

2022. okt. 13. 16:50
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként egyszeri alkalom volt?

Abban a szobában történt?

2022. okt. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Nem, nem a szobàban. Nem egyszeri volt, nem tudom hànyszor volt, mert nem annyira emlèkszem. Mindig ugyanazokat a jelenteket làtom ès èrzem hogy hiànyoznak rèszek, mert nem teljes. Ez is megörjît, meg az is, hogy fèlek, hogy megtàmadnak ès nem èrtenek meg.
2022. okt. 13. 16:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!