Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tönkre megy a házasságom mit...

Tönkre megy a házasságom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék tanácsot kérni mivel nem tudom mit tegyek! Az a problémám hogy férjemmel 9 éve vagyunk együtt. Napi témánk a veszekedések amik lassan egyre durvábbak. A férjem azt mondja én teljesen tönkreteszem idegileg de én nem így érzem van két csodálatos gyermekünk, most a férjem el akar menni mondván hogy távol legyünk egymástol egy kis időre, nekem ez nagyon rossszul esik mert egyre jobban azt érzem hogy nem szeret.

Tudom hogy engedni kellene de én még ugy érzem hogy szeretem,fáj nagyon a szívem és a lelkem ha arra gondolok hogy elhagy,vagy lehet csak az egyedüllétől félek annyira nem tudom .


2010. szept. 28. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Ha egy kis időre távol akar lenni, biztos lehetsz benne, hogy legális megcsalásra készül (amíg nem vagytok együtt, nem megcsalás - szerinte). Én biztos megmondanám, hogy ha kilép az ajtón, többet nem jön vissza. A problémákat lehet kulturáltan megbeszélni, megoldani. Ez a módja, nem a menekülés.
2010. szept. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
55%

Miért veszekedtek? Milyen okok állnak ezek hátterében?

Az exemmel nem lehetett megoldani a problémáinkat, mi is veszekedtünk, az én esetemben az egyedüllét kész megváltás - ami nem egyenlő a magányossággal!

2010. szept. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A távollét jó is lehet, és egyáltalán nem biztos, hogy a csalás jár a fejében. Néha jó, ha az ember a problémákat kicsit távolabbról láthatja, ha nem befolyásolják a napi megszokás dolgai. Ha nem működik a kapcsolatotok, előbb-utóbb úgyis elváltok, igy legalább mindketten kipróbálhatjátok,milyen a másik nélkül.Lehet,hogy rájöttök, mégis hiányzik a párotok és kibékültök, vagy hogy jobb külön, de békében. A gyerekeknek sem jó a feszült légkör.Sajnos szembe kell nézned magaddal, tényleg ő hiányzik, vagy csak, hogy legyen veled valaki,ha nem is éppen ő.Ha el akar menni, úgyis elmegy, el kell engedned, nem láncolhatod magadhoz. Ha nem érzi ott jól magát, nincs értelme erőltetni, az senkinek sem jó, neked sem.
2010. szept. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ne legyél önző..ha neki idő kell menjen, azért mert te akarod még nem történnek úgy a dolgok..sajnos..

adj neki időt, h rájöjjön mit akar, ezt mégiscsak rá kéne biznod..nem elég ha csak az egyik fél akarja megmenteni a házasságot..sajnos..ilyenkor nem szabad erőszakoskodni, rá kell hagyni a másikra a dolgot

2010. szept. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bízz benne, és próbáld meg magad a helyébe képzelni. Folyamatos idegeskedés közben nem lehet átgondolni egy életet, és a folytatást.
2010. szept. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!