Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány nm-es/szobás házból...

Hány nm-es/szobás házból költöztetek gyerekvállalás előtt/után?

Figyelt kérdés
2022. nov. 7. 20:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%

Jo 10-es, ez te vagy. De miert kell lenezni masokat, mert mashogy csinaljak? Es miert kell kijelenteni, hogy gyerek mellett se ido, se penz?

Neked, max. De ahogy latod, masok megoldottak 😘


Mi is gyerekvallalas elott koltoztunk egyebkent 30 negyzetmeteres lakasbol 80 negyzetmeteres hazba. De mindenki csinalja ugy, ahogy tudja es akarja 😊

2022. nov. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
71%
50 nm2es, másfél szobás lakásaink voltak (30on túl ismerkedtünk meg a párommal, mindkettőnknek volt saját lakása), 90 nm2es házat vettünk két éve (3 szoba), lassan reméljük jön a gyerek. Egyébként az se zavart volna, ha lakásba születik.
2022. nov. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
54%
Gyerekvállalás előtt albérletben laktunk 55 m2-en, most saját házban 120 m2.
2022. nov. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó voltam. Terhességem előtt kezdtük a felújítást ( régi ház)és a baba születésekor költöztünk be 15 hónapja. Most várjuk a második babát.
2022. nov. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Meg aztán, 10-es, ha valaki túl sokat gondolkodik a gyerekvállaláson, még a végén kifut az időből. Esetleg már csak mesterséges úton lehet gyereke, vagy úgy sem.
2022. nov. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
65nm-ből 140 -be.
2023. febr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
13-as vagyok. Miért lettem lepontozva? Nem értem :D
2023. febr. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

17-es!

Szerintem túl nagy a házatok, valami nyomorult, irigy csóró lepontozott, ahogy engem is és másokat is.

2023. febr. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, itt a GYK-n elég furán működik a pontozás. Pont megfelelő méretű a házatok egy család számára.
2023. febr. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

18

Biztos igazad lehet. Gondolom irigység, pedig aztán nem vagyunk milliomosok. Az átlag fölött keres a párom és a házunkat a legjobb időben sikerült megvenni 15 millió ft volt. Mindent önerőből,többnyire a férjem két kezével újította fel, hogy tényleg csak a szükséges munkához kelljen szakembert hívni. 7-8 hónap munkája van benne, úgy hogy minden szabadidejében dolgozott ( minden nap munka után estig csinálta és hétvégén is ). Terhesen a kiírt dátumon ketten dolgoztunk a házban és segítettem neki fugázni a fürdőt. Négykézláb takarítottam a padlót. Túlhordtam a babát mert szombatra voltam kiírva és szerdán kellett reggel bemennem befeküdni. Kedd este még a házat rendeztük, éjfél volt mire az albérletbe értünk vissza. Míg a kórházban feküdtem a férjem kipakolta a ruhákat és a többi cuccot. A konyhát még én betudtam rendezni és a babaruhás szekrényt is. A kórházból oda mentünk már haza, szóval aki lepontozott az gondolkodjon el.

19 . Teljesen egyetértek veled a ház mérete pont jó főleg hogy nemsokára négyen leszünk. Elvoltam az albérletbe is, de őszintén szólva falusi lány vagyok és vágytam kertes házra.

2023. febr. 19. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!