Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális dolog szerintetek,...

Az normális dolog szerintetek, hogy a sógornőm minden találkozáskor szájon csókol?

Figyelt kérdés
Ő nem magyar születésű, hanem görög. Lehet, hogy az ő kultúrájukban ez elfogadott? (egyébként nagyon jól esik)
2010. szept. 28. 22:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
48%

"megingat a hűségemben ezzel"

te is csak pasi vagy... gratulálok :) bunkó

2010. szept. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Te szerencsétlen frigid csaj!

Zavar?

2010. szept. 29. 00:23
 13/22 A kérdező kommentje:
Javítok, nem Te vagy a szerencsétlen, hanem a párod :(
2010. szept. 29. 00:25
 14/22 anonim ***** válasza:
En kulfoldon elek es annyit tudok erre mondani, hogy mindenkinek annak az orszagnak a szokasaihoz kell alkalmazkodnia ilyen helyzetben, ahol el. Tehat lehet, hogy o nem is latja ezt a kulonbseget, de finoman szolni kell neki. A felesegedet vagy az o ferjet ez nem zavarja? Ahol en elek meg attol is undorodnak az emberek, hogy arcon csokoljak a kozeli ismerosok egymast, nekik meg ez is furcsa volt es nekem kellett alkalmazkodnom, mivel en koltoztem ebbe a kulturaba. Tehat a gorog holgynek kell alkalmazkodnia Magyarorszagon, a magyaroknak meg ha Gorogorszagban elnek.
2010. szept. 29. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
02:27 huu milyen orszag az?
2010. szept. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Én Németországban élek, itt egyáltalán nem szokás puszit adni a másik embernek, kivéve a saját partnert meg saját gyereket, de azt is csak otthon, niylvános helyen nem.

A legtöbb déli országban (Olasz, Görög), illetve szlávoknál a szájrapuszi annyi, mint MO-on a kézfogás.

2010. szept. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
50%

Sajnálhatod is a férjem, mert nekem ez nem fér bele egy kapcsolatba. Csókolgassál mást is hogy felálljon...

Hagyjuk csináld...

2010. szept. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

11.43-nak! Nem én csinálom, te szerencsétlen.

Nem tudsz egy kétmondatos kérdést értelmezni?


A kultúrájukról -amire a kérdés irányult- nem sokat írtál, talán nem véletlenül.

És nem én "bunkóztalak" le téged, felesleges is lett volna, megtetted a válaszaiddal.

2010. szept. 29. 15:55
 19/22 anonim ***** válasza:
vannak olyan kultúrák ahol ez teljesen normális :) de ha zavar inkább mond meg neki, nehogy egyszer a barátnőd előtt csinálja.... :)
2010. szept. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
34%
Hagyd rá frigid,az ilyen mellől lépnek félre.
2010. szept. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!